بهترین دستگاه لیزر برای پوست های سبزه چیست؟

بهترین دستگاه لیزر برای پوست های سبزه

در سال‌های گذشته، استفاده از لیزر برای پوست‌هایی به رنگ تیره پیشنهاد نمی‌شد؛ زیرا خطر سوختگی با لیزر برای پوست‌های سبزه بیشتر بود. با‌این‌حال، با پیشرفت تکنولوژی دستگاه لیزر مناسب برای پوست های سبزه نیز ساخته شده است.

اگر شما نیز تناژ پوست تیره یا سبزه دارید، قبل از دریافت نوبت از کلینیک زیبایی درمورد دستگاه مناسب پوست خود تحقیق کنید. ما در این مقاله، بهترین دستگاه معرفی‌شده در دنیا برای لیزر پوست های سبزه را معرفی کرده‌ایم. با مطالعه این مطلب، سلامت پوست خود را تضمین کنید. 

دستگاه SELENE؛ بهترین دستگاه لیزر برای پوست گندمی کدام است؟

به‌منظور شناخت دستگاه لیزر مناسب برای پوست های سبزه، باید ابتدا با نحوه عملکرد لیزر روی پوست آشنا شوید. دستگاه لیزر با استفاده از تضاد بین رنگ تیره فولیکول مو و پوست، هدف را مشخص می‌کند. تشخیص رنگ تیره مو روی پوست روشن بسیار آسان‌تر از موی تیره روی پوست سبزه است.

با‌این‌حال، با وجود دستگاه‌های لیزر مخصوص پوست تیره، امکانات بسیاری برای همه نوع رنگ پوست به وجود آمده است. قیمت دستگاه موهای لیزر زائد بر‌اساس نوع تکنولوژی به‌کاررفته در آن، با یکدیگر متفاوت است. یکی از دستگاه‌های مناسب برای پوست‌های سبزه، دایود نام دارد. 

مزایای استفاده از دستگاه دایود برای پوست‌های سبزه

دستگاه دایود، یک نور در دامنه مرئی مادون قرمز تولید می‌کند و روی کروموفر‌های ناحیه مد‌نظر تابیده می‌شود. اشعه این دستگاه در عمق بیشتری از پوست نفوذ می‌کند و روی فولیکول‌های مو اثر می‌گذارد. طول موج تولیدشده در دایود بین ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر است.

این مقدار طول موج، برای همه تایپ‌های پوستی، مخصوصاً تایپ پوستی ۳ و ۴ بهترین نتیجه را حاصل می‌کند. سیستم کولینگ در لیزر دایود برای خنک کردن سطح اپیدرم، سبب کاهش بروز عوارض می‌شود. برای اطلاع از قیمت خرید دستگاه لیزر دایود کافی است با شماره ۰۲۱۸۸۱۰۷۰۷۰ تماس بگیرید تا کارشناسان فروش شرکت آفا شما را راهنمایی کنند. 

دستگاه لیزر الکس اندیگ اکسنتو

دستگاه لیزر الکس اندیگ اکسنتو؛ خدمات گسترده Dual Accento در پزشکی

دستگاه لیزر اکسنتو، که به عنوان تنها لیزر نقطه‌ای (Point to Point) در جهان نیز شناخته شده است، دو طول موج ۷۵۵ و ۱۰۶۴ نانو‌متری تولید می‌کند. طول موج ۱۰۶۴ نانومتری که به ND:YAG نیز شناخته می‌شود، به‌طورمخصوص توسط لایه‌ درم پوست جذب شده و ملانین عمیق‌تر سطح فولیکول مو را هدف قرار می‌دهد. به‌ همین دلیل، دستگاه لیزر اکسنتو بهترین لیزر مناسب پوست های سبزه شناخته شده است.

لیزر اکسنتو اندیگ با موج ۷۵۵ نانومتر به نام الکسانداریت شناخته می‌شود. این دستگاه به یک منبع یاقوتی مجهز است که لیزر در طیف مادون قرمز ساطع می‌کند. دستگاه لیزر الکساندرایت با‌توجه‌به جذب بالای اشعه توسط ملانین‌، برای رفع موهای زائد پوست‌های روشن نیز کاربرد دارد. 

مزایای دستگاه اکسنتو؛ بهترین دستگاه لیزر برای پوست سبزه

امنیت دستگاه اکسنتو برای رفع مو‌های زائد بسیار بالا است. به همین دلیل این دستگاه برای لیزر مو‌های زائد پوست‌های سبزه و تیره کاربرد دارد. این دستگاه، هرگونه نگرانی را بابت سوختگی پوست‌های سبزه از بین می‌برد. علاوه‌بر لیزر مو‌های زائد، فناوری Nd:YAG در درمان ضایعات عروقی، واریس و پاک کردن تاتو نیز استفاده می‌شود. 

مقایسه لیزر دایود و لیزر اکسنتو

مقایسه لیزر دایود و لیزر اکسنتو؛ تاثیر بیشتر در کاهش مو‌های زائد 

هر دو دستگاه، جزو بهترین تکنولوژی لیزر مناسب برای پوست‌های سبزه در دنیا هستند. هر‌چقدر اشعه لیزر طول موج بلندتری داشته باشد، برای از‌ بین بردن موهای زائد در پوست‌های سبزه و تیره کاربرد بهتری خواهد داشت. با‌این‌حال، دستگاه دایود سلن، جدید‌ترین دستگاه برای لیزر موهای زائد است و جوابدهی بهتری برای تایپ پوستی یک تا ۴ دارد؛ ولی لیزر ND:YAG (لیزر نقطه‌ای اکسنتو) حتی برای پوست‌های تیره‌تر نیز جوابگو است.

باید قبل از مراجعه به کلینیک زیبایی برای لیزر مو‌های زائد، در‌باره رضایت مراجعین نسبت به کلینیک انتخاب‌شده پرس‌وجو کنید تا از نتیجه‌بخش بودن لیزر پوست‌های تیره اطمینان حاصل کنید. همچنین، با این کار می‌توان نسبت به تخصص و مهارت پزشک تا حدودی آشنا شد. بعد از تشخیص تایپ پوستی توسط پزشک متخصص، بهترین دستگاه برای لیزر انتخاب می‌شود.  

آخرین تکنولوژی لیزر مناسب برای پوست های سبزه و حساس از آفا‌ 

در این مقاله، دستگاه مناسب برای لیزر پوست های سبزه معرفی شد. هر دو دستگاه لیزر دایود و لیزر اکسنتو برای پوست‌های تیره استفاده می‌شود؛ با‌ این تفاوت که لیزر دایود برای پوست‌های یک تا ۴ و اکسنتو برای پوست‌های ۴ تا ۶ بهترین نتیجه را نشان می‌دهد؛ زیرا هر‌چقدر طول موج لیزر بلند‌تر باشد، به رنگدانه‌های پوست آسیب کمتری وارد شده و فقط رنگدانه فولیکول مو در لایه پوستی اپیدرم نشانه‌گیری می‌شود. برای تشخیص تایپ پوستی باید به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید و طبق نظر او، از دستگاه لیزر مناسب برای دریافت نتیجه بهتر استفاده کنید. 

شرکت آفتاب فروزان آریا، انواع دستگاه‌های لیزر پیشرفته روز دنیا را از بهترین شرکت‌های تولید‌کننده در جهان با گواهینامه بین‌الملل وارد کشور می‌کند. مجموعه آفا با عرضه تجهیزات جراحی تخصصی، نامی آشنا در زمینه جراحی‌های زیبایی در کشور است. برای آگاهی از دستگاه‌های موجود و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید وارد سایت afateb.com شوید یا با شماره 02188107070 تماس بگیرید. 

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *