بهترین جراح بینی فانتزی

بهترین جراح بینی فانتزی

اگر قصد عمل بینی خود را دارید، باید بهترین جراح بینی فانتزی را پیدا کرده و ملاقات کنید و درباره‌ هدف خود از عمل زیبایی بینی و اینکه چه چیزی در مورد بینی‌تان شما را آزار می‌دهد و نحوه تغییر آن و مدل دلخواه خود را توضیح دهید.

این نکته بسیار مهم را نباید فراموش کنید که بینی هیچکس بی نقص نیست. اگر چه اگر نقصی در چهره شما باشد عمل جراحی زیبایی موجب می‌شود که آن برطرف شود و زیبایی شما را چندین برابر کند. بهترین جراح بینی می‎تواند ویژگی‎هایی که در صورت شما به صورت منحصربفرد است را بررسی و توصیف و به شما در تغییرات ظاهرتان کمک کند.

یک جراح بینی خوب به شما خواهد گفت آیا در آخر بینی شما به فرم دلخواه شما می شود یا خیر. به خصوص عمل بینی فانتزی برای هر نوع بینی مناسب نیست. برای مثال اگر شما کاندید عمل بینی گوشتی باشید نباید انتظار داشته باشید که نتیجه بینی شما فانتزی و کوچک باشد. انتظارات معقولانه از جراحتان داشته باشید.

ویژگی های بهترین جراح بینی فانتزی

از نکاتی که برای پیدا کردن بهترین جراح بینی فانتزی باید در نظر بگیرید حاذق بودن و با تجربه بودن است که باید نمونه جراحی‎های بینی انجام شده و صحبت کردن با بیماران و دیدن نتیجه جراح مورد نظر به آن توجه داشته باشید.

همچنین جراحی را پیش فرد متخصص انجام دهید؛ توجه داشته باشید که جراح بینی انتخابی شما باید یا متخصص حلق و بینی باشد و یا جراح پلاستیک باشد که ترجیحا جراح پلاستیک توصیه می‌شود. جراح باید ساختار بینی و سایر ویژگی صورت شما را بررسی می‎کند. بعد از بررسی به شما می‎گوید که آیا انتظاراتی که دارید منطقی است یا خیر.

جراح باید همچنین سلامت شما را در نظر بگیرد و درباره خطرات، زمان بهبودی و هزینه‎های مربوط به جراحی بینی فانتزی با شما صحبت کند.

روش های مختلفی برای عمل بینی وجود دارد که از جمله آن روش‎ها جراحی‎های باز و بسته می‌باشد. زمانی که شما تصمیم قطعی خود را گرفتید بهتر است درباره‌ نوع عمل پیشنهادی از جراح خود بپرسید و پزشک موظف است که به طور کامل آن را برای شما شرح دهد. همچنین بهترین جراح بینی فانتزی باید به تمامی تکنیک های جدید جراحی آشنایی داشته باشد و در واقع بروز باشد.

در صورت داشتن بیمه درمانی، پیش از آن درباره اینکه چه مواردی تحت پوشش بیمه قرار دارد اطلاعات کسب کنید. بیمه درمانی معمولا هزینه‎هایی که صرفا برای عمل زیبایی باشد را پرداخت نمی‎کند.

باید توجه داشته باشید که تمام نکات بالا باید رعایت شود و گرنه موجب نارضایتی شما می‌شود و باید دوباره عمل ترمیمی انجام دهید. که عموما پزشکان آن را انجام نمی‎دهند و در مواردی که انجام می‎دهند هزینه بالایی را باید برای ترمیم پرداخت کنید.

این نکات نه تنها در جراحی بینی فانتزی بلکه در تمام عمل‎های جراحی باید رعایت شود.

دلایلی که باعث می‌شود جراحی بینی شما موفقیت آمیز نباشد ؟

همانطور که توضیح داده شد یکی از دلایلی که ممکن است عمل بینی شما موفقیت آمیز نباشد بی تجربه بودن جراح است پس سعی کنید حتما بهترین جراح بینی فانتزی را پیدا کنید. بی‎تجربگی ممکن است تبعات زیادی را برای شما به بار آورد به طور مثال اینکه به خواسته شما توجهی نکند و موجب نارضایتی شما شود. ممکن است بینی مورد نظر شما جراحی‎اش امکان پذیر نبوده است و جراح این موضوع را با شما در میان نگذاشته است. گاهی ممکن است جراحی از لحاظ ساختاری و شیوه عمل درست انجام شده باشد ولی مطابق با سلیقه شما نباشد. در برخی از موارد ممکن است به علت ایجاد عارضه‎ای و یا اینکه عمل موفقیت آمیز انجام نشده باشد.

مهم‎ترین دلایلی که نیاز به جراحی ترمیمی بینی دارید!

  • اگر چیزی در ظاهر و یا عملکرد بینی شما، شما را آزار می‎دهد می‎توانید این عمل را انجام دهید.
  • انسداد در بینی که باعث مشکل در تنفس می‎شود.
  • عدم تقارن
  • تنفس پر سر و صدا ، تنفس دهان یا سایر مشکلات تنفسی.
  • نگاه غیر طبیعی.
  • و غیره.
جراحی مرحله به مرحله بینی

جراحی مرحله به مرحله بینی 

جراحی بینی معمولا به صورت سرپایی انجام می‌شود. بیهوشی به صورت عمومی و یا موضعی خواهد بود. بیهوشی عمومی، در طول عمل بیهوش هستید. بی‎حسی موضعی، بینی شما بی‎حس می‎شود و درد را احساس نمی‎کنید اما هوشیار هستید.

در طی عمل، جراح در بینی شما برش‎هایی ایجاد می‎کند. در مواردی دیگر که عموما دشوارتر است جراح برش‎هایی در قسمت پایه بینی ایجاد می‎کند. سپس جراح از قسمت استخوان داخلی و غضروف به بینی شما را به فرم دلخواهتان درمی‎آورد.

بعد از عمل بینی

بعد از عمل بینی باید به نکات و مراقبت های بعد از عمل بینی توجه و رعایت کنید تا طول درمان شما کوتاه شود و سریعتر به بهبود برسید. بعد از عمل بینی معمولا افراد هفته اول از اسپلینت بینی (یا گچ بینی یک آتل پلاستیکی است که از بینی شما محافظت می‎کند. برای تمام بیمارا کاربرد ندارد و اغلب در جراحی‎های رفع کجی تیغه بینی و ترمیم آن است) استفاده می‎کنند.

بعد از عمل تورم و کبودی در اطراف چشم وجود دارد که بعد از روز سوم روند رو به بهبود آن شروع و حداکثر تا دو هفته ادامه می‎یابد. همچنین بینی‎تان حداکثر 6 ماه متورم است که فقط خودتان و جراح متوجه آن خواهید شد، شکل نهایی بینی شما پس از بهبودی کامل مشخص خواهد شد. شما باید به مدت 3 الی 6 هفته از انجام فعالیت‎های شدید خودداری کنید.

انتخاب جراح خوب مشکلات بعد از عمل را کاهش می دهد و از طرفی جراح به شما آنها را قبل از عمل گوشزد خواهد کرد.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *