بهترین جراح لیفت صورت

بهترین جراح لیفت صورت

از جمله روش های جوانسازی پوست صورت محسوب می شود که طرفداران خاص خود را دارد.  امروزه تعداد زیادی تکنیک جراحی و غیر جراحی برای جوان سازی صورت مورد استفاده قرار می گیرد .لیفت صورت یکی از این موارد است که نیازمند این است که حتما به بهترین جراح لیفت صورت مراجعه نمایید . یک جراح خوب در کنار استفاده از جدید ترین و مناسب ترین تکنیک برای شما می تواند نتیجه خوبی را رقم بزند.

بسیاری از عوامل که مهم ترین آن ها افزایش سن است باعث می شود تا دچار افتادگی پوست در ناحیه صورت به خصوص گونه ها و گردن و اطراف چشم شوید. روش های جراحی زیبایی برای برطرف کردن این مشکل وجود دارد. اما نتکته مهم در استفاده از آن ها این است که افزایش سن یکی از اتفاقات اجتناب ناپذیر است و نباید انتظار داشت که این روش ها دائمی باشد.

ویژگی های بهترین جراح لیفت صورت

در ابتدا اطمینان حاصل کنید که پزشکی که انتخاب کرده اید تخصص و مهارت کافی در این زمینه دارد. بهترین پزشکان برای این کار متخصصین و جراحان پوست ، مو و زیبایی هستند که دوره های آموزشی این کار را گذرانده باشند . این افراد به آناتومی صورت آشنایی دارند و آسیبی  به اعصای صورت نخواهند رساند.

هنگام شروع ، همیشه ایده آل است که با چند جراح مشاوره کنید و سؤالات خود را از آن ها بپرسید. همچنین عکس هایی قبل و بعد از این جراحی را جمع کنید تا دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستید نشان دهید. این کار می تواند به جراح در تعیین میزان واقعی بودن انتظارات شما کمک کند. جراح باید با شما صادق باشد. اگر انتظارات غیر معقول دارید به شما گوشزد کند.

نمونه جراحی های پزشکی که انتخاب کرده اید را مشاهده کنید و در صورت امکان با افرادی که نزد ایشان لیفت صورت انجام داده اند حضوری مشورت نمایید و درباره میزان رضایت آن ها بپرسید.

همچنین یک جراح خوب به شما درباره مواردی که قبل و بعد از عمل باید رعایت کنید توضیح خواهد داد. این موارد در جلسه مشاوره حضوری امکان پذیر است. شما باید در این جلسه درباره تکنیک هلی جراحی و میزان هزینه و عوارض احتمالی جراحی و … از جراح بپرسید.

اگر سابقه افزایش و کاهش مکرر وزن  دارید نتیجه عمل ممکن است رضایت بخش نباشد یا فقط برای مدت کوتاهی رضایت بخش باشد. زیرا تغیرات وزن در صورت تاثیر گذار است.

بهترین جراح لیفت صورت کیست؟
پیشنهادات خود را در بخش نظرات مطرح نمایید

مشکلات انتخاب نکردن یک جراح خوب

جراحی لیفت صورت می تواند عوارضی ایجاد کند. برخی از آنها با مراقبت های مناسب ، دارو یا اصلاح جراحی قابل درمان هستند. عوارض طولانی مدت یا دائمی ، اگرچه نادر است ، می تواند باعث ایجاد تغییرات چشمگیر در ظاهر شود. این عوارض زمانی ایجاد می شوند که شما بهترین جراح را برای لیفت صورت خود انتخاب نکرده باشید. زیرا جلوگیری از بخشی از این عوارض مربوط به مهارت پزشک است. این عوارض نادر شامل موارد زیر می باشد :

هماتوم یا خونریزی در زیر پوست که باعث تورم و کبودی می شود ، شایعترین عارضه جراحی لیفت صورت است. معمولا برای جلوگیری از آسیب رسیدن به پوست و سایر بافت ها ، سریعاً با جراحی درمان می شود.

محل های برش لیفت صورت دائمی هستند اما معمولاً توسط  مو و خطوط طبیعی صورت و گوش پنهان می شوند. به ندرت ، برش ها می توانند منجر به ایجاد زخم های قرمز شوند. تزریق یک داروی کورتیکواستروئیدی یا سایر روشهای درمانی ممکن است برای بهبود ظاهر زخم ها استفاده شود. این پزشک است که مناسب ترین محل را برای برش انتخاب می نماید.

آسیب عصبی ، اگرچه نادر است ، می تواند به طور موقت یا دائمی بر اعصاب کنترل کننده احساس یا عضلات تأثیر بگذارد. فلج موقتی عضلات می تواند چند ماه تا یک سال طول بکشد.
ممکن است ریزش مو موقت یا دائمی را در نزدیکی محل های برش تجربه کنید. ریزش دائمی مو با جراحی کاشت مو قابل رفع است.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *