بهترین دکتر جراح زیبایی شکم در تهران

بهترین دکتر جراح زیبایی شکم

جراحی های زیبایی چون به اختیار خود فرد و برای زیبایی انجام می شوند حساسیت بسیار بالایی دارند . زیرا اگر در انتخاب پزشک اشتباهی رخ دهد و دچار عوارض جبران ناپذیر جراحی شوید ، در کنار مشکلات جسمی ، مشکلات روحی نیز در فرد به وجود خواهد آمد. اگر شما نیز کاندید جراحی زیبایی شکم هستید ، بنابراین منطقی است به دنبال بهترین دکتر جراح زیبایی شکم در تهران باشید.

اما سوالی که وجود دارد ، چرا تهران ؟ بسیاری از افرادی که در شهرستان ها هستند ، ترجیح می دهند این نوع جراحی ها در کلان شهرهایی همچون تهران انجام دهند ، زیرا معتقدند جراحان این شهرها توانایی و مهارت بیشتری دارند. این اعتقاد صحیح نیست.

ما در ایران پزشکان متبحر در همه استان ها داریم. اما به دلیل مراجعه افراد از دیگر شهر ها به تهران ، جراحان این شهر ها معمولا از تجربه بیشتری برخوردار هستند . البته این نیز مزیتی محسوب می گردد. اما در همه جراحان این شهر صدق نمی کند.

بنابراین می توان نتیجه گرفت انتخاب جراح دشوار و مهم است. اما توجه به برخی از ویژگی های مهم یک جراح خوب می تواند کمک بسیاری به افراد کاندید جراحی زیبایی شکم نماید . به همین دلیل برآنیم در این بخش از مجله زیبا بمان این ویژگی ها را مطرح کرده تا جراح مورد نظر خود را به چالش بکشید.

ویژگی های بهترین دکتر جراح زیبایی شکم

در ابتدا به تخصص پزشک دقت نمایید . قطعا انجام این جراحی توسط پزشک عمونی عاقلانه نیست. کما این که این پزشکان مجوز چنین جراحی هایی نیز ندارند. سعی کنید به جراحانی مراجعه نمایید که  فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی معتبر باشند و ا زهمه مهمتر جراحی را در مراکز جراحی معتبر که دارای مجوز هستند ، انجام دهند.

به تجربه پزشک نی توجه نمایید. معمولا پزشکان قدیمی تجربه انجام جراحی زیبایی شکم بیشتری دارند. اما این زمانی پذیرفتنی است که پزشک در کنار جراحی به دنبال کسب مهارت بیشتر و یادگیری تکنیک های جدید جراحی نیز باشد.

در دنیای پیشرفته امروز در کنار سایر علوم ، علم پزشکی نیز روز به روز در حال تغییر رو به رشد است. تکنیک های جراحی زیبایی شکم نیز به مرور تغییر می کند. هدف از تکنیک های جدید ، رفع مشکلات تکنیک های قدیمی و کاهش عوارض احتمالی آن ها است. به همین دلیل جراحان باید با این تکنیک های به روز آشنا باشند.

با انتخاب عضو انجمن جراحان پلاستیک ، می توانید اطمینان حاصل کنید که شما یک جراح پلاستیک با مهارت و آموزش دیده را انتخاب می کنید.

مراحل انتخاب یک جراح خوب از بین هزاران جراح

لیستی از جراحانی که مورد پسند شما هستند را انتخاب نمایید. برای تهیه این لیست از صفحات شبکه های اجتماعی ، سایت ها و اطرافیان کمک بگیرید. همچنین می توانید از جراحان منتخب سایت زیبا بمان استفاده نمایید. برای انتخاب این جراح ها به ویژگی های ذکر شده فوق توجه نمایید.

بعد از انتخاب جراح ، می توانید نمونه جراحی های آن را در سایت شخصی و یا سایر شبکه اجتماعی مشاهده نمایید. یک جراح اگر برای مخاطب خود احترام قائل گردد ، قطعا برای اطلاع رسانی درباره جراحی ها و بیماری ها سایت شخصی راه اندازی می کند تا یک تعامل دو طرفه بین خود و مخاطب برقرار نماید.

پس از تهیه لیست ، آن جراحانی که به هر دلیلی مورد پسند شما نبودند را حذف نمایید. این دلایل می تواند هزینه بالا ، نمونه کار های کم و … باشد. حال باید به تعداد کمی از جراحانی که باقی مانده اند جهت مشاوره مراجعه نمایید.

 

بهترین دکتر جراح زیبایی شکم
پیشنهادات خود را در بخش نظرات مطرح نمایید

مشاوره حضوری با جراح

در جلسه مشاوره می تواند حضوری سوالات خود را از جراح بپرسید. از همه مهتر این است که پزشک حضوری شرایط شما را جهت انجام بررسی می کند . آیا شما واقعا کاندید مناسبی برای این جراحی هستید؟ یکی از ویژگی های مهم یک دکتر خوب این است که صداقت داشته باشد . اگر شما به هر دلیلی فرد مناسبی برای این جراحی نیستید شما را از این بابت آگاه نماید.

در جلسه مشاوره سوالات زیر را از جراح خود بپرسید، تهیه لیستی از سوالاتی که در ذهنتان است به شما کمک زیادی خواهد کرد :

 • آیا جراحی برای من مناسب است ؟
 • عوارض احتمالی جراحی زیبایی شکم چیست؟
 • جراحی در کدام بیمارستان انجام می شود ؟
 • هزینه جراحی چقدر است ؟
 • از چه روشی برای جراحی من استفاده می کنید ؟
 • آیا بعد از جراحی مرخص می شوم ؟
 • چه مدت بعد از جراحی می توانم به زندگی روزمره خود بر گردم؟
 • آیا عمل قابل بازگشت است ؟
 • بعد از عمل چه مراقبت هایی باید انجام دهم ؟

بهترین کاندیداها برای جراحی زیبایی شکم چه کسانی هستند؟

بار ها اشاره شد که شما باید کاندی مناسبی برای این جراحی باشد، اما یک کاندید مناسب کیست :

 •  آقایان و خانم هایی که از نظر سلامتی ،  بیماری ای  ندارند.
 • زنانی که چندین بار بارداری داشته اند ، ممکن است این روش را برای سفت شدن عضلات شکم و کاهش پوست اضافی مفید بدانند. البته توصیه می شود افرادی که می خواهند مجدد باردار شوند ، این جراحی را حداقل تا یک سال بعد از زایمان به تاخیر بیندازند.
 • همچنین برداشتن شکم برای مردان یا زنانی که زمانی چاق بودند و هنوز هم دارای چربی اضافی یا پوست شل در اطراف شکم هستند ، مناسب است.
 • اگر شما قصد کاهش وزن زیادی دارید ، این جراحی مناسب شما نیست.

تصمیم این که شما کاندید مناسبی هستید یا خیر ، فقط توسط جراح امکان پذیر است.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *