شال و کلاه بچگانه | بیش از 20 مدل شال و کلاه بچه گانه جدید

در فصل پاییز و زمستان که کودکان نسبت به بزرگترها دارای سیستم ایمنی ضعیف تری هستند و ممکن است در برابر سرما آسیب پذیر می‌باشند و ممکن است سریع دچار سرماخوردگی شوند. از این رو علاوه بر پوشیدن لباس مناسب، پوشیدن شال و کلاه بچگانه بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. و البته شال و کلاه بافتنی بچگانه در این فصل بسیار ترند خواهد شد. 

مدل های بافتنی هم بسیار زیبا هستند و هم اینکه به خوبی کودکان شما را گرم می‌کنند و مانع عبور سرما می‌شود. انتخاب شال و کلاه بافتنی برای کودکان بسیار کار ساده ای است، شما هم می‌توانید از طرح های ساده استفاده کنید و هم می‎توانید از طرح های عروسکی استفاده کنید که مدل نوع دوم برای کودک شما جذابیت بیشتری خواهد داشت. در انتخاب شال و کلاه بچگانه این نکته فراموش نشود که حتما از رنگ های شاد و سرزنده استفاده شده باشد. 

مادران گرامی اگر دستی در هنر بافتنی دارید می‌توانید با ایده گرفتن از مدل های موجود در صفحه ما، برای کودک خود شال و کلاه بافتنی زیبا و جذاب و شیک ببافید. استفاده از طرح های کودکانه باعث می‌شود کودک علاقه به پوشیدن آن نیز پیدا کند. 

با مجله “زیبا بمان” همراه باشید تا چندین مدل شال و کلاه بچه گانه را ببینید. و برای کودکان خود این مدل ها را ببافید و یا اینکه تهیه کنید. 

از اینکه سایت ما را برای دیدن مدل شال و کلاه بچه گانه انتخاب کردید ممنونیم. امیدواریم عکس های انتخابی مورد توجه شما قرار بگیرد. 

شال و کلاه بچگانه بافتنی

کلاه بافت مدل آدم برفی برای کودکان بسیار جذاب و زیباست.

کلاه کودکانه

مدل شال و کلاه سرهم هستند به نوبه خود بسیار جذاب هستند که شما می‎توانید از این مدل برای کودک خود استفاده کنید.

کلاه بچه گانه پاپیون دار

مدل های بافتنی کلاه و شال ساده با طرح هایی مثل گل و پروانه و پاپیون به خصوص برای دختر بچه ها بسیار زیبا و شیک می‌باشد. 

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *