بهترین سوتین برای سینه های بزرگ کدام است؟ بهترین سوتین برای سینه های کوچک چیست؟

بهترین سوتین برای سینه های بزرگ

یکی از چالش هایی که بانوان با آن روبه رو هستند، استفاده از سوتین های مناسب بر اساس سایز سینه است. بسیاری از بانوان اطلاع ندارند که کدام سوتین برای سینه های بزرگ مناسب است! همینطور اینکه چه مدل سوتینی برای سینه های کوچک، بهتر و مناسب تر است. در این مطلب شما را با بهترین انواع سوتین بر اساس سایز سینه، آشنا خواهیم کرد و مطالب مهمی را برای بانوان توضیح خواهیم داد.

بهترین سوتین برای سینه های بزرگ

سینه های بزرگ، معمولا علاوه بر حجم زیاد، از بافت سینگینی نیز برخوردار هستند. بانوانی که سینه های بزرگ و سنگینی دارند، بهتر است حتما از سوتین های با پشتیبانی بالا استفاده کنند تا مانع از آسیب ناشی از وزن سینه به ستون فقرات شوند. برای همین بهتر است از انواع مدل سینه بند معرفی شده در این بخش، استفاده کنید تا سلامتی خود را تضمین کنید.

بهترین سوتین برای سینه های بزرگ، شامل سوتین ورزشی، سوتین توری، سینه فند فنردار و سینه بند فول کاور است که در ادامه، توضیح لازم درباره هرکدام را خواهید خواند.

سوتین ورزشی، سینه بند ایده آل برای سینه های بزرگ

یکی از بهترین انواع سوتین برای سینه های بزرگ، سوتین های ورزشی هستند. سوتین ورزشی، به دلیل حمایت و پشتیبانی بسیار زیاد از بافت سینه، برای بانوانی که از سینه های بزرگ و سنگین برخوردارند، بسیار مناسب است. از این مدل سینه بند ها، هم برای ورزش و هم استفاده روزمره میتوان بهره گرفت.

سوتین ورزشی

در زمان خرید سوتین ورزشی، حتما به کیفیت، نرمی و لطافت، ویدیو معرفی محصول و اعتبار فروشگاه عرضه کننده، دقت کنید. فروشگاه های معتبر لباس زیر ایران مانند برند Lebassecret، هم از محصولات با کیفیت و ارزان قیمت، سابقه و اعتبار 10 ساله، ارسال سریع برخوردار هستند و هم در هرخرید، به شما 5درصد از کل مبلغ خرید را هدیه خواهد داد. یعنی با هربار خرید از لباس سکرت، پنج درصد کیف پول شما دوباره شارژ خواهد شد که میتوانید درهر خرید، از آن استفاده کنید.

سوتین فنردار، سینه بند مناسب برای جلوگیری از افتادگی سینه

سوتین های فنر دار، با داشتن فنر در قسمت کاپ سوتین، برای بانوانی که از سینه های بزرگی برخوردار هستند، مناسب است. سوتین های فنر دار، تاحد کمی سینه را به سمت بالا لیفت داده و سینه ها را خوش فرم تر از آنچه که هست، نشان خواهد داد.
بهتر است، سینه بند فنردار را با انواع شورت نخی، ست کنید تا سلامتی اندام های شما، تضمین شود.

سوتین های فول کاور

سوتین های فول کاور نیز برای سینه های بزرگ، مناسب هستند، چرا که به صورت کامل، سینه را پوشش داده و در نتیجه، سنگینی سینه را به دستک های خود، منتقل میکنند. مدل های مختلفی از سوتین های فول کاور، وجود دارد. محبوبترین مدل این سبک از سینه بند، مدل های توری هستند که با داشتن پارچه تنفس پذیر، برای پوست سینه نیز، مفید خواهند بود.

سوتین توری

یکی از محبوبترین مدل های سینه بند در ایران، سوتین های توری است. این سوتین ها، از جنس تور و عموما در ایران، تولید می‌شوند. قیمت مناسب، پارچه تنفس پذیر، حمایت مناسب از بافت سینه های بزرگ، زیبایی و جذابیت بیشتر، از ویژگیهای سوتین های توری است.

بهترین سوتین برای سینه های کوچک

بهترین سوتین برای سینه های کوچک

اگر از سینه های کوچک و سبکی برخوردار هستید، از گزند فشار ناشی از وزن سینه به ستون فقرات، در امان هستید. اما در بخش زیر، بهترین سوتین ها برای بانوانی که از سینه های کوچکی برخوردار هستند را مشاهده خواهید کرد.

نیم تنه

نیم تنه

نیم تنه، به دلیل راحتی، نرمی، پوشدن آسان، حمایت زیاد از سینه، برای بانوانی که سینه های کوچکی دارند نیز مناسب است. نیم تنه ها، عموما از جنس پارچه های نرم و لطیف تولید شده و تا بخش زیر سینه را پوشش می‌دهند.

سوتین ورزشی

سوتین ورزشی هم برای کسانی که از سینه های کوچک برخوردار هستند و هم بانوانی که سینه های سنگین دارند، مناسب است. حمایت بالا از سینه، پوشش دهی مناسب و راحتی، از مهمترین ویژگی های سینه بند ورزشی است که آن را برای سینه های کوچک نیز، جذاب کرده است.

سوتین فانتزی

علاوه بر حمایت از سینه، ویژگی مهمی که یک سوتین باید داشته باشد، زیبایی است. سوتین فانتزی، از جذابیت بصری خاصی برخوردار بوده و علاوه بر زیباتر نشان دادن فرم سینه، به شما اعتماد به نفس بیشتری خواهد داد. سعی کنید در زمان خرید سوتین فانتزی، سایز مناسب را انتخاب کنید.

سوتین اسفنجی، بهترین نوع سوتین برای سینه های کوچک

به مدلهای از سینه بند زنانه که در کاپ خود، از اسفنج برخوردار هستند، سوتین های اسفنجی گفته می‌شود. اسفنج به کار رفته در کاپ این نوع سوتین ها، باعث لیفت دهی به سینه شده و آن را بزرگتر از آنچه که هست، نشان خواهد دارد. برای همین سوتین های اسفنجی، برای بانوانی که از سینه های ریزی برخوردار هستند، بسیار جذاب است.

سوتین جک دار

جکی که در سوتین های جک دار وجود دارد، سینه را به سمت بالا لیفت داده، در نتیجه آن را گرد تر و خوش فرم تر نشان خواهد داد. اگر سینه های کوچکی دارید، از سوتین های اسفنجی با سایز مناسب استفاده کنید. در زمان خرید سوتین جک دار، به راهنمای انتخاب سایز که در فروشگاه های لباس زیر آنلاین معتبر وجود دارد، دقت کنید.

کراپ تاپ

کراپ تاپ، همانند نیم تنه ها بسیار راحت هستند و به سهولت میتوان از آنها، استفاده کرد. کراپ تاپ، معمولا برای بانوانی که سینه های ریزی دارند، بهترین گزینه است. این مدل لباس زیر زنانه، به خصوص برای دختران نوجوان، بسیار ایده آل است.

آیا سایز سینه نقش مهمی در انتخاب سوتین دارد؟

یکی از مهمترین نکات در زمان خرید سوتین، توجه به سایز سینه است. در زمان خرید سوتین، باید سایز مناسب را انتخاب کنید تا از افتادگی سینه، پیش گیری کنید. اگر سینه های بزرگ و سنگینی دارید، باید از سوتین های با بیشترین حمایت استفاده کنید تا مانع از ایجاد فشار به ستون فقراتتان شوید.

اگر سینه های ریزی دارید، به کمک سوتین های جک دار و یا اسفنجی، میتوانید آن ها را خوش فرم تر و زیباتر نشان دهید.

از پوشیدن سوتین های تنگ جدا خودداری کنید. در نظر داشته باشید که در صورتی که سینه بند شما برایتان بزرگ باشد، حمایت لازم از بافت سینه را در پی نخواهد داشت.

عواقب استفاده از سوتین های نامناسب چیست؟

سوتین های تنگ، به سینه و غده های لنفاوی شما آسیب رسانده و به آن ها فشار وارد خواهد کرد. سینه بند های گشاد نیز، حمایت لازم از سینه را در پی نخواهد داشت. همینطور بهتر است از پوشیدن سوتین های مانند سینه بند جک دار، به صورت شبانه روزی، خودداری کنید و شبها در زمان خواب، سوتین نپوشید.

بهترین روش انتخاب سایز سوتین چیست؟

در تمام سایت های معتبر لباس زیر مانند لباس سکرت، راهنمای اصولی که مخصوص انتخاب سایز سوتین است، وجود دارد. شما به راحتی و به کمک این راهنما انتخاب سایز که برای هر مدل سوتین متفاوت است، میتوانید سایز ایده‌آل خود را انتخاب کنید.

در نظر داشته باشید که به مواردی مانند کاپ  A و یا کاپ C که در هر برند، استاندارد متفاوتی دارند، نباید اکتفا کرد.

بهتر است، بر اساس سایز سوتین اسفنجی که با آن راحت هستید و مطابقت دادن آن با راهنمای سایز، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *