مدل مو 2021 : جدیدترین و زیباترین مدل مو سال 1400 چیست؟

اگر شما هم از مدل موی فعلی خود خسته شده‌اید و به دنبال جدیدترین مدل مو سال 2021 می‌گردید، یا آرایشگری هستید که می‌خواهد با بهترین مدل موهای سال 1400 آشنا شود، توصیه می‌کنیم این مقاله از مجله زیبا بمان را از دست ندهید. در ادامه، مدل موهای جدید و شیک امسال را با هم می‌بینیم.

جدیدترین مدل مو سال 2021 یا 1400 چیست؟

نکته جالبی که در تمام مدل موهای امسال به چشم می‌خورد این است که اکثر مدل‌ها با تمام شیک بودن و زیبایی‌شان، به مراقبت کمی نیاز دارند. امسال مدل موهای باب و لایه لایه بسیار مد شده‌اند. وجه مشترکی که در اکثر مدل موهای سال 1400 دیده می‌شود این است که طول مو روی شانه یا بالای آن قرار می‌گیرد. مدل موهای بلندتر از شانه امسال چندان محبوب نیستند.

بعلاوه، رنگ موهای یک‌دست و کامل جای خود را به تکنیک‌هایی همچون آمبره و سامبره داده‌اند. امسال موهایی با ریشه تیره و ساقه روشن‌تر به وفور دیده می‌شود. همچنین رنگ موهایی با تناژ گرم، جایگزین رنگ‌های سرد شده‌اند. جالب است بدانید که امسال موهای موج‌دار و فر مد هستند.

در ادامه، تصویری از برترین مدل موهای امسال را خواهیم دید. می‌توانید هر یک از این مدل‌ها را ذخیره کنید و از آرایشگرتان بخواهید تا موهایتان را مانند آن کوتاه یا رنگ کند.

برای بزرگ‌نمایی هر یک از تصاویر، کافی است آن را ذخیره کنید.

کلام آخر

به طور کلی می‌توان گفت که رنگ و مدل مو سال 2021 بسیار شیک، ساده و طبیعی است. بعلاوه، به دلیل محبوب‌تر شدن موهای کوتاه یا متوسط، دیگر نیازی نیست ساعت‌های طولانی را صرف شانه کردن و شستشوی موهای خود کنید. مراقبت از موهایی با بلندی بالای شانه بسیار راحت است. همچنین به دلیل محبوب شدن رنگ موهای آمبره و سامبره، نیازی نیست به طور مداوم نگران ریشه‌گیری رنگ موی خود باشید.

برگرفته از: hadviser

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *