فیلم کرم پودر دائم (bb glow)

تکنیک کرم پودر دائم که در دنیا با نام BB GLOW شناخته می شود از جدید ترین روش های زیبایی پوست محسوب می گردد. در این روش با استفاده از میکرونیدلینگ ، مواد مخصوصی به لایه سطحی پوست تزریق می شود که موجب روشن تر شدن پوست می گردد. بهتر اسیت این تکنیک توسط پزشک انجام پذیرد. زیرا مواد مصرفی توسط آرایشگران قابل اعتماد نیست . اما پزشکان می توانند به بهترین نحو این روش را انجام دهند.

این روش برای افرادی که علاقه ندارند تا مدت زیادی را برای زدن کرم پودر به صورت جلوی آینه صرف کنند و از طرفی پوست آن ها دارای لک و مشکلاتی است که اعتماد به نفس آن ها را کاهش می دهد ، پیشنهاد می شود. چون این روش از جدید ترین روش ها می باشد هنوز درباره عوارض بلند مدت آن اطلاعاتی در دسترس نیست. از طرفی برخی پزشکان نیز انجام آن را توصیه نمی کنند. در نهایت تصمیم این که از چه روش هایی برای زیبایی پوست و صورت استفاده کنید بر عهده خود شما می باشد .

بیشتر بخوانید : کرم پودر دائم

قبل از این که تصمیم به انجام چنین روشی بگیرید بهتر است ، اطلاهات کافی در این زمینه به دست آورید. در ویدئوی زیر فیلم نحوه انجام کرم پودر دائم را مشاهده می کنید . ابتدا پوست به طور کامل بازسازی می شود تا آلودگی و مواد آرایشی از سطح آن پاک شود. سپس مواد مخصوص کرم پودر دائم یا همان مزووایت بر روی پوست زده می شود و با استفاده از دستگاه مخصوص این مواد بر روی سطح پوست جذب می شود. ویدئوی زیر نحوه انجام  BBGLOW را به طور خلاصه شرح داده شده است :

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *