شیک ترین مدل مانتو مجلسی 2020

مانتو مجلسی اکثرا برای زمانی استفاده خواهد شد که امکان استفاده از لباس شب وجود ندارد. در این حالت عموما ازمانتوهای شیک و گران قیمت استفاده می‌شود. مدل مانتو مجلسی برخی از آن ها گیپوردوزی شده و مروارید دوزی دارند که دوخت آن ها بسیار سخت و زمانبر بوده و علت گران قیمت بودن آن ها هم بخاطر همین امر است.

مدل این مانتوها باید براساس فصل خریداری کنید چرا که سبک مانتو مجلسی در هر فصل متفاوت خواهد بود.

در انتخاب مانتو مجلسی باید نکاتی را رعایت کنید که آن ها را در زیر شرح می‌دهیم:

ابتدا نکته ای که باید توجه کنید این است که به رنگ پوست خود توجه کنید و متناسب با آن از رنگ های روشن و یا تیره استفاده کنید. البته این نکته را فراموش نکنید که سبک و استایل شما برای پوشیدن لباس بسیار اهمیت دارد. به علت گران بودن این لباس ها باید لباسی که انتخاب می‌کنید مناسب مهمانی ها و مجالس مختلف باشد. به علت اینکه دوخت این مانتوها ریزه کاری زیاد دارد باید سعی در پیدا کردن خیاط مجرب داشته باشید تا از نتیجه کار خود راضی باشید و هزینه ای که کردید از بین نرود. و اما مهم ترین نکته این است که انتخاب مدل لباس شما باید براساس یک سری معیارها باشد و آن معیارها باید براساس قد، وزن، رنگ پوست، میمیک چهره و حتی شرایط مکانی و زمانی باشد.

مانتو مجلسی سبز رنگ

این مدل از مانتو بسیار شیک و خاص و جذاب مناسب مهمانی ها و مجالس می‌باشد.

مانتو مجلسی جدید

این مدل مانتو بسیار شیک و جذاب بوده حتی می‌توانید در مراسم عقد خود در محضر از این مدل استفاده کنید.

مانتو عقد محضری

مانتو مناسب برای مراسم عقد

عموما لباسی که برای این روز و موقعیت انتخاب می‌شود از رنگ سفید (یا روشن) استفاده می‌‌شود. مانتوهایی که برای این شرایط انتخاب می‌شود عموما ظریف کاری شده و معمولا از پارچه های گیپور و دانتل استفاده می‌کنند.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *