مجموعه جدید ترین مدل پالتو ایرانی دخترانه شیک

با کاهش دمای هوا خانم ها به دنبال جدید ترین مدل پالتو ایرانی خواهند بود. هر ساله مدل های زیادی از پالتو رواج پیدا می کند . با این حال همه آن ها باید به نوعی باشند تا در کنار پوشش بدن ، بتوانند فرد را در برابر سرما محافظت نماید.

در این بخش از مجله زیبا بمان قصد داریم تا مجموعه ای از جدیدترین مدل های پالتوی ایرانی را در اختیار شما قرار دهیم. آشنایی با یک خیاط ماهر شما را یک قدم دیگر به دستیابی به این نوع پالتو ها نزدیک تر می کند. برای دوخت هر نوع پالتویی ، اگر خود خیاط نیستید ، لازم است با یک خیاط زبده مشورت نمایید. به این شکل او قطعا شما را درباره انتخاب نوع پارچه کمک خواهد کرد. از طرفی می توانید با انجام تغییراتی در این مدل ها به نتایج دلخواه خودتان دست یابید.

یک مدل پالتو ایرانی بسیار شیک که می توانید از آن در مراسمات و مجالس های زمستانی نیز استفاده نمایید. این نوع در عین سادگی قابلیت هماهنگی با سایر لباس ها را نیز دارد. همچنین پیشنهاد می شود از رنگ های اّبی تیره و یا آبی فیروزه ای نیز در دوخت این نوع پالتو استفاده شود.

مدل پالتو ایرانی بلند

مدل پالتو های بلند این روز ها بسیار محبوب هستند. این نوع پالتو ها در کنار بوت های زنانه یک تیپ فوق العاده زمستانی را برای خانم ها به دنبال دارد.

مدل پالتو شنلی

مدل پالتو های شنلی در بین خانم های باردار طرفداران زیادی دارد. اما این نوع مدل ها را خانم ها با قد متوسط و اندامی متناسب نیز می تواند استفاده کنند. به خانم هایی که دارای اضافه وزن هستند ، این نوع پالتو ها توصیه نمی شوند. زیرا آن ها را چاق تر نشان خواهند داد.

مدل پالتو خز دار ایرانی

مدل پالتو ایرانی مجلسی دارای خز که معمولا در قسمت یقه یا آستین های خود داری خز های نرم و همرنگ با پارچه هستند. که در عین سادگی ، جذابیت خاصی به این مدل می بخشد.

*برای مشاهده تصاویر در ابعاد اصلی آن بر روی آن ها کلیک نمایید *

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *