20 مدل از بهترین مدل مانتو پاییزه جدید

فصل پاییز در چند قدمی ماست و داشتن لباس به خصوص مانتو مناسب برای این فصل از دغدغه های خانم هاست. مدل مانتو پاییزه متفاوتی برای این فصل طراحی می شود که تیم مجله زیبا بمان سعی کرده تا بهترین آنها جمع آوری کند و همچنین سعی شده تا در هر ماه از پاییز این گالری تصاویر بروز رسانی شود.

انتخاب مدل مانتو پاییزه در فصل هزار رنگ پاییز برای خانم های مشکل پسند  سخت است . قطعا مانتو خنک تابستانی مناسب این فصل نیست . معمولا تا اواخر آبان که هوا سردی آنچنانی برای پوشیدن بارانی و کاپشن ندارد ، خانم ها مانتوهای ضخیم را ترجیح می دهند. پس در انتخاب جنس پارچه مانتو پاییزی خود دقت کنید. پوشیدن مانتو ها با پارچه نازک قطعا مناسب این فصل قشنگ و خنک نیست.

انتخاب رنگ مدل مانتو جدید در این فصل هزار رنگ اما دشوار نیست. پوشیدن رنگ های زرشکی و رنگ هایی تم نارنجی و قهوه ای روشن ، هماهنگ زیبایی بین تیپ شما و برگ های زرد پاییزی به وجود خواهد آورد و این زیبایی شهر را دو چندان می کند.

اما تضاد رنگ ها نیز می تواند جذابیت خاص خودش را داشته باشدو می توانید از رنگ های آبی و سرمه ای استفاده کنید . مانتو و جین آبی همراه با کیف و کفش سرمه و شال کرم رنگ می تواند ترکیب متضادی با رنگ های پاییزی به وجود آورد که در نوع خود زیباست.

همچنین برای افرادی که رنگ های به اصطلاح جیغ را نمی پسند ، این تم رنگی می تواند مناسب باشد. پوشیدن مانتو های بلند نیز در این فصل از سال طرفداران خود را دارد ، بر عکس فصل زمستان که پوشیدن کت و بارانی و یا کاپشن کوتاه با بوت رایج است.

مدل مانتو پاییزه :

هوای پاییزی نه به اندازه تابستون گرم و طاقت فرسایت که موجب تعریق شود و نه به اندازه زمستان خنک. شستشوی لباس در این فصل نیز مشکلات خاص خودش را دارد. بهتر است تا جایی که امکان دارد از خشک شویی برای مانتو های پاییزی خود استفاده کنید تا آسیبی به آن وارد نشود.

مدل مانتو پاییزه

مدل مانتو پاییزی جدید

مدل مانتو پاییز 2019

مانتو پاییزی

برای دیدن تصاویر گالری روی آن ها کلیک کنید تا تصاویر با ابعاد اصلی را مشاهده کنید. :

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *