بهترین دکتر تزریق چربی در تهران

بهترین دکتر تزریق چربی در تهران

زیبایی برای هر کسی بسیار مهم است. به طور معمول خانم ها بیشتر به این موضوع اهمیت می دهند و با انجام آرایش ، مراقبت از پوست و روش های مشابه دیگر سعی دارند پیری را به تاخیر بی اندازند اما با گذشت زمان  صورت فرد چربی های خود را از دشت داده و این موضوع باعث شی پوست و حتی ایجاد چین و چروک می شود. در این مرحله است که فرد تزریق چربی را انتخاب کرده و به دنبال بهترین دکتر تزریق چربی در تهران خواهد گشت. در مجله زیبا بمان قصد داریم تا ویژگی های یک دکتر خوب جهت انجام تزریق چربی را بیان کرده و به معرفی برخی از آن ها بپردازیم.

گونه ها ، گودی زیر چشم ، باسن و یا حتی دست ها ، با تزریق چربی به راحتی قابل احیا و جوانسازی هستند.
در این حالت ، تکنیک های تزریق چربی بهترین روش برای پر کردن شکاف ها  و اضافه کردن حجم به صورت و بدن هستند.
چربی اضافی از قسمت های دیگر بدن همچون شکم و یا  ران ها برداشته شده و طی انجام مراحلی فرآوری شده و به ناحیه مورد نظر تزریق می شود. این روش اگر به درستی و توسط بهترین دکتر تزریق چربی انجام شود ، نه تنها عارضه را به دنبال نخواهد داشت ، بلکه از بی خطر ترین روش ها محسوب می گردد..

ویژگی بهترین دکتر تزریق چربی در تهران

بسیاری از کلینیک های تخصصی پوست و مو و همچنین متخصصین پوست روش تزریق چربی را انجام می دهند. اما باید اطمینان پیدا کنید که فردی که تزریق چربی را برای شما انجام می دهد علاوه بر اینکه متخصص پوست است ، دوره های آموزشی تزریق چربی را نیز گذرانده است. پزشکانی که عضو انجمن متخصصین پوست ایران هستند اولویت بیشتری دارند.

یکی از مهمترین ویژگی های مهارت و تجربه دکتر مورد نظر است. برای اطلاع از این مهارت می توانید به نمونه کارهای پزشک دقت کنید. همچنین با افرادی که توسط آن ها تزریق انجام داده اند صحبت کنید و از نتایج و میزان رضایتشان بپرسید.

این که سایت و یا صفحه ای مجازی صرفا از روی تحصیلات یک فرد آن را به عنوان بهترین دکتر تزریق چربی در تهران معرفی می کند کافی نیست. شما باید به دیگر ویژگی های پزشک مورد نظر نیز توجه نمایید. بنابراین به طور کلی تبلیغات صرفا برای معرفی پزشک می باشد و این شمایید که انتخاب می کنید کدام دکتر مهارت کافی در این زمینه دارد. این روشی است که نیاز به تجربه ، تخصص و صبر قابل توجهی از جانب یک پزشک و ابزارهای تخصصی برای رسیدن به بهترین نتیجه دارد.

تکنیک تزریق چربی توسط پزشک

از مهمترین ویژگی های دکتر خوب جهت تزریق چربی ، تکنیک تزریق است. برخی از پزشکان از توضیح تکنیک تزریق برای عموم خودداری کرده اما در جلسه مشاوره برای مراجعه کنندگان به طور کامل شرح می دهند. یک پزشک خوب باید در این زمینه کاملا به روز باشد.

برای مثال از جدید ترین تکنیک ها ، تزریق چربی به روش نانوفت است. این تکنیک توسط محدود افرادی در حال انجام است. متاسفانه هستند پزشکانی که با نام نانوفت تزریق انجام می دهند اما روش ها آن ها با تزریق های قدیمی تفاوتی ندارد.

در تزریق چربی به روش نانوفت ، چربی ها با فیلتر های مخصوصی به ذرات بسیار ریز نانو و میکرو تبدیل شده و سپس با تکنیک خاصی تزریق می شود. این روش برای جوانسازی و پر کردن صورت بسیار موثر است . همچنین در مقایسه با روش های قدیمی تر ماندگاری بیشتری دارد.

به طور کلی می توان گفت که تکنیک های جدید همیشه سعی در رفع مشکلات تکنیک های قدیمی دارند. از طرفی افراد با مهارت و تخصص لازم می توانند این تکنیک ها را اجرایی نمایند. تزریق چربی به روش های قدیمی اگر به درستی انجام نمی شد( به خصوص تزریق چربی در زیر چشم ) باعث گلوله شدن چربی تزریق شده می شد و بسیاری را از این موضوع ناراضی بودند. خوشبختانه روش های جدید اگر به درستی انجام شوند نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهند داشت.

بهترین دکتر تزریق چربی در تهران
پیشنهادات خود را در بخش نظرات بیان کنید

جلسه مشاوره و تهیه لیست سوالات

قبل از اقدام به تزریق پس از انتخاب چند پزشک ، برای مشاوره نزد آن ها بروید . پزشک در جلسه مشاوره به طور کامل شما را راهنمایی خواهد کرد. باید انتظارات خود را از تزریق چربی بیان کنید. می توانید لیست سوالاتی که از ایشان بپرسید را تهیه نمایید . این لیست شامل مواری چون :

 • آیا تزریق چربی برای من مناسب است ؟
 • با تزریق چربی به نتایج دلخواهم دست پیدا خواهم کرد ؟
 • تکنیک تزریق شما چگونه است ؟
 • از چه ناحیه های تزریق برداشته می شود ؟
 • دوره نقاهت  این روش برای من چقدر است ؟
 • نیاز به چه مراقبت هایی داریم ؟
 • عوارض احتمالی این روش چیست ؟
 • هزینه آن برای من چقدر می شود ؟

قبل از مراجعه به پزشک می توانید نتایج تزریق آن را قبل و بعد از تزریق در سایت و یا شبکه های اجتماعی دنبال کنید. همچنین با منشی و مراجعه کنندگان ایشان نیز مشورت کرده و از نوع برخورد و اخلاق پزشک سوال نمایید.

تزریق چربی گزینه خوبی است برای :

 • افرادی که خواهان افزایش حجم صورت هستند
 • از نظر جسمی سالم هستند.
 • درجه خفیف یا متوسط از علائم پیری در صورت داشته باشید.
 • در جهت بهبود ظاهر خود اهداف خاص اما واقعی را در ذهن داشته باشید.

تزریق چربی چگونه انجام می شود؟

روش های تزریق چربی معمولاً با استفاده از بی حسی موضعی به صورت سرپایی انجام می شود. این عمل بسته به نوع بیمار ، میزان تزریق و روش های اضافی که همزمان انجام می شود ، معمولاً 1-3 ساعت طول می کشد.
چربی از نواحی خاصی از بدن (به طور معمول شکم یا ران ) با استفاده از لیپوساکشن و با یک کانول مکش ویژه خارج می شود. پس از برداشت مقدار کافی چربی از ناحیه اهدا کننده ،ناخالصی های آن را از بین می برند ، تصفیه می شود. سپس چربی از طریق یک سوزن تزریق می شود.

تزریق چربی بین دو الی سه سال ماندگاری دارد و در صورت تمدید آن بعد از شش ماه این ماندگاری افزایش می یابد. بنابرااین در انتخاب پزطشک دقت نمایید تا از تکنیک های جدید تزریق استفاده نماید.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *