بهترین دکتر جراحی کوچک کردن سینه

جراحی کوچک کردن سینه که به آن ماموپلاستی کوچک نیز می‌گویند، روشی است که برای برداشتن چربی، بافت و پوست اضافی از سینه‌ها استفاده می‌شود. اگر سینه های بزرگی دارید، ممکن است برای کاهش ناراحتی یا اندازه سینه متناسب با بدن خود، جراحی کوچک کردن سینه را انتخاب کنید. اگر قصد جراحی کوچک کردن سینه را دارید، با یک جراح پلاستیک دارای مجوز بورد مشورت کنید. برای خانم‌هایی که سینه‌های خیلی بزرگ دارند، کوچک کردن سینه‌ها می‌تواند به معنای برداشتن وزنه از روی سینه‌شان باشد. 

اکثر زنانی که، عمل کوچک کردن سینه را انجام می‌دهند از نتایج بسیار راضی هستند. مردان مبتلا به بیماری‌هایی مانند ژنیکوماستی (که در آن سینه‌های مرد به طور غیر طبیعی بزرگ می‌شود) نیز ممکن است به آن مبتلا شوند.این جراحی خود یک روش سرپایی است که فقط حدود سه ساعت طول می‌کشد. افرادی که این جراحی را انجام می‌دهند. معمولاً‌ در همان روز یا صبح روز بعد مرخص می‌شوند. اما احتمالاً بعد از آن احساس خستگی و درد خواهند داشت.

بهترین دکتر جراحی کوچک کردن سینه

مشاوره قبل جراحی کوچک کردن سینه توسط بهترین جراح

قبل از جراحی، با جراح خود ملاقات خواهید کرد تا در مورد سابقه پزشکی خود صحبت کنید. جراح همچنین در مورد سابقه پزشکی خانواده شما سوال خواهد کرد. در مورد سابقه پزشکی خود و اینکه چرا می‌خواهید کوچک کردن سینه را انجام دهید، با جراح کاملاً صحبت کنید. آماده باشید تا در مورد مسائل عاطفی که در رابطه با سینه‌های خود، احساس فیزیکی سینه‌ها نسبت به خود و هر گونه شرایط فیزیکی که داشته‌اید، صحبت کنید. جراح ممکن است از سینه‌های فرد عکس بگیرد، آن‌ها را اندازه‌گیری‌کند و در مورد اینکه چه مقدار بافت پستان برای رسیدن به هدفتان باید برداشته شود صحبت کند. همچنین در مورد آمادگی برای جراحی و برنامه ریزی برای بهبودی خود، آموزش‌های یازم را خواهید دید. ممکن است قبل از جراحی ماموگرافی و معاینه پستان انجام دهید.

در طول مشاوره، جراح در مورد عادات فرد، از جمله اینکه آیا سیگار می‌کشد و چه داروهایی مصرف می کند، سوال خواهد کرد. ممکن است مجبور شود برای مدتی قبل و بعد از جراحی سیگار را ترک کند تا از بهبودی مناسب اطمینان حاصل کند. همچنین ممکن است مجبور شود مصرف برخی داروها از جمله آسپرین یا سایر داروهای ضد التهابی مانند Motrin یا Aleve را متوقف کند. جراح دستورالعمل‌هایی را در مورد کارهایی که باید انجام دهید را به فرد می‌دهد.

بهترین دکتر جراحی کوچک کردن سینه

بهترین دکتر جراحی کوچک کردن سینه چه ویژگی‌هایی دارد؟

مهم‌ترین نکته برای انتخاب یک جراح خوب، داشتن تجربه زیاد و داشتن مهارت با لا در جراحی است. بهترین جراح کسی است که در مرحله اول بتواند در فرد اعتماد ایجاد کند. اعتماد به جراح استرس فرد را قبل از جراحی کاهش می‌دهد. داشتن تجربه و مهارت بالا در کنار به روز بودن جراح و آشنایی او با جدیدترین روش‌های جراحی می‌تواند این اعتماد را در فرد و خانواده او ایجاد کند. چند نکته دیگه وجود دارد که باید در هنگام انتخاب جراح به آن‌ها توجه کنید. در ادامه به این نکات اشاره کرده‌ایم. بهترین جراح کوچک کردن سینه کسی است که؛

 • توضیحات کافی را به بیمار درباره عوارض احتمالی جراحی کوچک کردن سینه به او بدهد.
 • داشتن علم کافی و بروز در زمینه جراحی‌های سینه.
 • اطلاع و یادگیری روش‌های جدید جراحی کوچک کردن سینه.
 • ایجاد اعتماد در بیمار و رفع نگرانی‌های او
 • داشتن تجربه و مهارت بالا در زمینه‌ جراحی
 • داشتن مهارت تشخیص صحیح و به موقع مشکل سینه.
 • اولویت قرار دادن سلامت فرد
 • اقدامات لازم قبل و بعد از جراحی را برای بیمار به طور کامل توضیح دهد.

بزرگی نامتناسب سینه‌ها می‌تواند باعث ناراحتی جسمی و روحی بیماران شود. بیماران مبتلا به ماکروماستی ممکن است ناراحتی فیزیکی ناشی از وزن سینه‌های خود را تجربه کنند. درد ناشی از آن می‌تواند انجام فعالیت‌های فیزیکی رایج را برای برخی بیماران چالش برانگیز کند. همراه با بیماری‌های جسمی ماکروماستی، برخی از بیماران ممکن است از ناراحتی‌های عاطفی یا مشکلات روانی مهم‌تری به دلیل بزرگ بودن سینه‌های خود رنج ببرند.
اگرچه کوچک کردن سینه اغلب برای رفع مشکلات پزشکی انجام می‌شود. افرادی که علائم ماکروماستی را ندارند اما از اندازه سینه‌های خود ناراضی هستند. می‌توانند کوچک کردن سینه را به عنوان یک روش زیبایی انجام دهند. با توجه به نکاتی که در رابطه با بهترین دکتر جراحی کوچک کردن سینه ذکر کردیم. می‌توانید تحقیق‌های لازم برای انتخاب بهترین جراح را داشته باشید. و برای جراحی خود، نزد بهترین جراح مراجعه کنید تا از نتیجه کار رضایت کامل داشته باشید.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *