رنگ تابستان 99 | تابستان 1399 چه رنگ هایی بپوشیم؟

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که تمایل دارند لباس ‌های خود را بر اساس رنگ‌های ترند سال خریداری کنند. اگر اینطور است، باید بگوییم که جای درستی آمده‌اید! در این مقاله از مجله زیبا بمان، برایتان فهرستی از رنگ های تابستان 99 یا 2020  را که در سراسر جهان ترند هستند آماده کرده‌ایم. در ادامه با ما همراه شوید تا شما را با این رنگ‌های زیبا و شاد آشنا کنیم.

رنگ تابستان 99 چیست؟

قرمز مایل به نارنجی

قرمز مایل به نارنجی رنگی جسورانه، روشن، گرم و پرانرژی است. معمولاً خانم‌هایی که از این رنگ لباس استفاده می‌کنند بسیار بااعتماد به نفس به نظر می‌رسند. این رنگ تابستانه یکی از محبوب‌ترین رنگ های تابستان 99 است.

رنگ تابستان 99 قرمز مایل به نارنجی

آبی آسمانی سیر

آبی آسمانی سیر رنگ بسیار زیبایی است که به راحتی با شلوار یا کت جین ست می‌شود. از ویژگی‌های رنگ آبی آسمانی سیر می‌توان به شیک بودن، روشن بودن و راحتی در ست شدن اشاره نمود. افرادی که این رنگ را برای لباس‌های خود انتخاب می‌کنند آرام و بااعتماد به نفس به نظر جلوه می‌کنند.

رنگ تابستان 99 آبی آسمانی

فیروزه‌ای کدر

بهار گذشته رنگ‌ پسته‌ای و به طور کلی طیف سبز بر لباس‌ها حاکم بود. اما رنگ‌های ترند تابستان 99 طیف وسیعی از رنگ‌های آبی را در بر می‌گیرد؛ که فیروزه‌ای کدر نیز یکی از آن‌ها است. این رنگ زیبا را می‌توان با سفید، مشکی و صورتی به خوبی ست کرد و یک استایل زیبا و چشم‌نواز را به وجود آورد.

رنگ تابستان 99 فیروزه‌ای کدر

صورتی مرجانی

این رنگ آرامش‌بخش و زنانه، تلفیقی از رنگ گرم مرجانی با کمی صورتی است. صورتی مرجانی آنقدری شیک است که می‌توان هر روز و شب آن را پوشید و خسته نشد. این رنگ بر روی پارچه‌های ابریشمی نمای فوق‌العاده‌ای خواهد داشت.

رنگ تابستان 99 صورتی مرجانی

زعفرانی

رنگ زیبا، شاد و روشن زعفرانی نیز یکی از رنگ های محبوب تابستان 99 است. روشنی این رنگ به اطرافیان روحیه می‌دهد و باعث می‌شود شخصیتی شاد، جذاب، دوستانه و پرانرژی به نظر برسید.

رنگ تابستان 99 زعفرانی

سبز سیدی

سبز سیدی یکی از طیف‌های زیبا و تیره رنگ سبز است. این رنگ به عنوان یک رنگ خنثی عالی با تعداد زیادی از رنگ‌های شاد و گرم – به خصوص زعفرانی – ست می‌شود. سبز سیدی بر روی پارچه‌های چرمی جلوه بسیار خاص و زیبایی خواهد داشت.

رنگ تابستان 99 سبز

سفید

اگر اخبار دنیای مد را دنبال کنید، می‌دانید که رنگ سفید پایه ثابت همه تابستان‌ها است. سفید با تمام رنگ‌ها ست می‌شود و بر روی هر نوع پارچه‌ای از ساتن گرفته تا تور، زیبا و شیک خواهد بود.

رنگ تابستان 99 سفید

در این مقاله با رنگ‌های جذاب ترند تابستان 99 آشنا شدیم. برای داشتن یک استایل فوق‌العاده شیک و جذاب در تابستان امسال کافی است چند لباس با این رنگ‌ها در کمد خود داشته باشید.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *