مدل بارانی براق

پوشیدن لباس بارانی باعث خاص شدن تیپ و استایل شما می‌شود. اما انتخاب نوع بارانی نیز مهم است. یکی از انواع بارانی هایی که می‌توانید برای پوشیدن انتخاب کنید مدل بارانی براق است که با پوشیدن آن نه تنها از دید خود بلکه از دید دیگران نیز خاص بنظر می‌رسید. مدل بارانی براق استایل شما را یونیک نشان می‌دهد. مدل بارانی دخترانه در طرح ها و رنگ های متفاوت و گوناگونی وجود دارد که بنابر بر قد و هیکل خود پیشنهاد می‎کنیم که یک بارانی متناسب را انتخاب کنید.

بارانی را می‌توانید بنا بر سلیقه ای که دارید و یا استایل خاصی که دارید اسپرت یا مدل های رسمی یا معمولی انتخاب کنید. همانطور که اشاره کردیم انتخاب شما باید براساس قد و هیکل خود باشد که بارانی شما بلند یا کوتاه باشد اما فاکتورهای دیگری مانند رنگ پوست و سایر ویژگی های شما در انتخاب رنگ بارانی نیز تاثیرگذار است.

در فصل پاییز پوشیدن بارانی هایی با رنگ های تیره بیشتر پیشنهاد می‌شود (مشکی، خاکستری، بژ، خاکی). اما استفاده از رنگ های  روشن در مدل بارانی موجب خاص شدن تیپ و استایل شما می‌شود. در صورتی که دوست دارید استایل منحصربه فردی داشته باشید می‌توانید از رنگ های روشن در انتخاب بارانی خود استفاده کنید.

بارانی ها اصولا به شکل کلاسیک و دارای کمربند هستند که پوشیدن آن در روزهای بارانی موجب می‌شود جذابیت شما چند برابر شود. سعی کنید از کاپشن های کوتاه پشمی و یا مودار استفاده نکنید.

در روزهای بارانی استفاده از چتر مهم است ولی همانطور که می‌دانید همه قسمت های بدن شما را نمی‌پوشاند پس بهتر است بارانی انتخابی شما بلند باشد. بارانی را می‌توانید با کفش های پاییزه و یا نیم بوت ست کنید و بپوشید و لذت ببرید.

در ادامه با مجله “زیبا بمان” همراه باشید تا جدیدترین مدل بارانی براق را مشاهده کنید.

مدل بارانی براق سبز رنگبارانی براق مشکیبارانی مشکیمدل بارانی براقبارانی براق قرمز رنگمدل بارانی براق قهوه ای

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *