ماندگاری تزریق چربی به صورت

با افزایش سن و کاهش شادابی چهره افراد به سمت جوانسازی پوست روی می آورند . این روز ها روش های متنوعی برای این کار وجود دارد که با توجه به شرایط افراد، پزشک تصمیم می گیرد که کدام روش مناسب شما است.

یکی از این روش ها تزریق چربی است. که از این روش برای صورت و تزریق چربی به دست و یا تزریق چربی به باسن استفاده می شود و به دلیل اینکه از چربی خود فرد استفاده می شود اگر به درستی تزریق شود هیچ عوارضی را به دنبال ندارد.

تزریق چربی به صورت می تواند نواحی مانند خط خنده را پر کرده و گونه ها را حجیم تر کرده و به طور کلی برای پر کردن نواحی صورت که بر اثر افزایش سن و یا به صورت مادرزادی دچار نواقصی شده اند، استفاده می شود.

این چربی ها معمولا از شکم و ران برداشته می شوند و پس از فرآوری کردن به صورت تزریق می شود. حتما بهترین متخصص پوست را برای این کار انتخاب نمایید. در صورت تزریق چربی اشتباه به زیر چشم ، ممکن است پف چشم ایجاد شود و قطعا آزار دهنده خواهد بود.

ماندگاری تزریق چربی به صورت

ماندگاری تزریق چربی به صورت چقدر است ؟

سوالی که ذهن همه مراجعه کنندگان به مراکز زیبایی و یا افرادی که تصمیم به انجام تزریق انجام چربی می گیرند را به خود مشغول کرده است ، درباره ماندگاری تزریق چربی به صورت است. این ماندگاری به عوامل متعددی بستگی دارد . سن، جنس، سابقه بیماری خاص، ژنتیک، شرایط محیطی و آب و هوایی از این عوامل هستند.

روش تزریق چربی

مسلما استفاده از جدیدترین روش های تزریق در ماندگاری تاثیر گذار است . زیرا در این روش ها سعی می شود تا تکنیک ها به سمت ماندگاری و تاثیر گذاری بیشتر و عوارض کمتر سوق داده شوند. امروزه جدید ترین روش ، تزریق چربی به روش نانوفت است. در این روش بعد از اینکه چربی از بدن فرد استخراج شود ، طی یه فرآیندی پاکسازی و فیلتر می شود که در این صورت حاوی سلول های بنیادی بیشتری خواهد بود.

در روش تزریق چربی معمولی ماندگاری این تزریق به طور معمول بین یک یا دو سال است و در هر فردی این میزان متفاوت است . اما در روش تزریق چربی به روش نانوفت این ماندگاری به سه سال نیز می رسد. حتی در برخی افراد با رعایت نکاتی این دوام و ماندگاری دائمی می شود. از این رو بهتر است از تکنیک های جدید استفاده کنید.

رعایت مراقبت های بعد از تزریق

بعد از هر تزریق نیاز به رعایت یه سری نکات و مراقبت هایی است . این مراقبت ها در ماندگاری تزریق تاثیر گذار هستند. بعد از تزریق چربی نباید فعالیت های سنگین و ورزش هایی که باعث عرق کردن و چربی سوزی می شوند انجام داد. بنابراین توصیه می شود اگر تصمیم به کاهش وزن دارید ، قبل از تزریق چربی به صورت این کار را انجام دهید.

در مدت زمان که تزریق انجام داده اید ، سعی کنید در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید و از پماد ها و کرم هایی که پزشک تجویز کرده است به موقع استفاده کنید.

البته بعد از اتمام ماندگاری ، بخشی از چربی برای همیشه زنده خواهد ماند و با تمدید به موقع می توان این بخش را افزایش داد و به مرور دائمی کرد. بنابراین تکرار تزریق را فراموش نکنید. کلینیک و پزشکی که به آن مراجعه می کنید نیز در این ماندگاری تاثیر گذار است.

نتیجه نهایی تزریق بین دو هفته الی دو ماه بعد از تزریق که تورم ها و کبودی ها رفع می شود مشخص می شود ، صبور باشید

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *