آموزش کانتور بینی همراه با ویدئو

کانتور بینی

داشتن بهترین آرایش به شما در کنار اعتماد به نفس بالا ، جذابیت زیادی می بخشد. یکی از روش های کوچک کردن بینی در آرایش ها کانتور بینی است که در این بخش از مجله اینترنتی زیبا بمان قصد داریم تا آموزش کانتور بینی را به صورت ویدئویی در اختیار شما قرار دهیم.

گاهی افرادی که بینی گوشتی و پهنی دارند همیشه از این بابت ناراحت هستند و از طرفی میلی برای انجام عمل های زیبایی ندارند. استفاده از تکنیک های آرایشی کمک بسیار زیادی به این افراد می کند تا حداقل برای چند ساعت از چهره خود راضی باشند و اعتماد به نفس آن ها افزایش یابد.

کانتور به معنای بازی کردن با رنگ های آرایش متنوع برای ایجاد سایه در فرم بینی است که خطای دید را در فرد ایجاد می کند و باعث می شود بینی کوچک تر به نظر برسد.

آموزش مرحله به مرحله ای کانتور بینی

برای آموزش کانتور بینی ویدئوی زیر را مشاهده نمایید :

 

نکات مهم در کانتور بینی

  • سعی کنید از مواد آرایشی مرغوب برای انجام این کار استفاده نمایید.
  • در کنار بینی از کانتور برای حجم دهی گونه ها و کوتاه یا بلند نشان دادن پیشانی نیز استفاده نمایید تا تناسب بین اعضای چهره بر قرار باشد.
  • برای کشیدن مواد آرایشی روی بینی از قلموی زاویه داراستفاده کنید بهتر است قلم موی شما کوچک و سفت باشد. از انگشتان دست برای این کار استفاده نکنید.
  • اگر تجربه ای در این مینه ندارید بهتر است از یک فرد با تجربه تر بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهد . زیرا بینی در مرکز چهره قرار دارد و در صورت اشتباه در کانتور می تواند کل آرایش صورت شما را با مشکل مواجه کند.
  • کانتورینگ بینی در هر فردی با توجه به فرم بینی آن فرد متفاوت است. اما به طور کلی نتیجه آن باید با کوچک کردن بینی همراه باشد.
  • هیچوقت از رنگای با تن نارنجی برای ایجاد سایه در قسمتای تیره استفاده نکنید
Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *