هزینه لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک

در کنار این که تصمیم به انجام جراحی لیپوماتیک می گیرد باید قبل از هرچیزی از هزینه لیپوماتیک اطلاع داشته باشید. همانطور که قطعا میدانیید این هزینه ها در هر مرکز زیبایی متفاوت است اما با بررسی تیم زیبا بمان محدوده ای از این قیمت ها را در سال نود و هشت را برای شما شرح خواهیم داد .

این هزینه ها به موارد مختلفی بستگی دارد . یکی از این تفاوت ها مربوط به دستمزد پزشک است که با توجه به مهارت و تخصص پزشک متفاوت است . مراجعه به بهترین جراح لیپوماتیک نتیجه بهتری و بدون عوارضی را به دنبال خواهد داشت اما این موضوع صد در صد نیست. این عمل باید توسط جراح انجام شود و پزشک عمومی و  یا دستیاران جراحی افراد مناسبی برای این جراحی نیستند. بنابراین هنگام مراجعه حتما به تخصص پزشک توجه کنید.

یکی دیگر از علت های تفاوت قیمت ها مربوط به هزینه بیمارستان ها و کلینیک ها است که با توجه به دستگاهی که جراحی را انجام می دهند و همچنین دیگر امکانات متفاوت است و باید از جدید ترین دستگاه ها استفاده شود. زیرا یکی از علت های عوارض ناشی از انجام لیپوماتیک استفاده از این دستگاه های قدیمی است.

اما مهمترین علت این تفاوت ناحیه جراحی شده و میزان چربی برداشته شده است . مسلما هزینه لیپوماتیک غبغب با هزینه لیپوماتیک ناحیه شکم متفاوت است. بنابراین ناحیه بزرگ تر و چربی بیشتر نیاز به صرف مدت زمان بیشتر دارد و با توجه به اینکه هزینه اتاق عمل ساعتی محاسبه می شود ، هزینه این جراحی نیز افزایش می یابد.

هزینه لیپوماتیک چقدر است ؟

عمل لیپوماتیک یکی از پر طرفدار ترین جراحی ها برای لاغری موضعی محسوب می شود و با توجه به عوارض کمتری که به دنبال دارد افرادی زیادی به سمت آن روی آورده اند .در این جراحی با ایجاد سوراخ ریز در ناحیه مورد نظر و با استفاده از میله ای مخصوص چربی ها را با ارتشاعات خورد کرده و خارج می کنند. این جراحی مناسب افرادی بسیار چاق نیست و معمولا در این افراد در کنار لیپوماتیک از آبدومینوپلاستی نیز استفاده می کنند.

در جدول زیر می توانید حدودی از هزینه های این جراحی را مشاهده نمایید ، اما برای مشخص شدن هزینه دقیق حتما باید توسط پزشک معاینه و شرایطتان بررسی شود. زیرا همانطور که پیشتر نیز به آن اشاره شد این هزینه ها به دلایل متفاوتی در هر فردی متفاوت هستند.

**هزینه ها حدودی و شروع هزینه ها از این قیمت می باشد**

نوع جراحی شروع هزینه ها از
لیپوماتیک شکم ،پهلو ها 8 میلیون تومان
لیپوماتیک شکم ،پهلو ها همراه با تزریق به باسن 12 میلیون تومان
لیپوماتیک شکم ،پهلو ،پشت ، بازو و یا ران 12 میلیون تومان
لیپوماتیک بازو 3 میلیون تومان
لیپوماتیک ران 4 میلیون تومان
لیپوماتیک غبغب 2 مییلیون تومان
هزینه گن 1 میلیون تومان

مزایای و معایب جراحی لیپوماتیک

اگر این جراحی همراه با عمل آبدومینوپلاستی باشد معمولا هزینه آن از حدود 17 میلیون شروع می شود. آبدومینوپلاستی زمانی انجام می شود که در کنار خراج کردن چربی باید پوست اضافه نیز برداشته شود. لیپوماتیک از جدید ترین روش هایی است که جایگزین لیپوساکن شده است. به دلیل اینکه در این جراحی از حرارت استفاده نمی شود احتمال سوختگی وجود ندارد.

اگر شما دچار چاقی و اضافه وزن هستید ، توجه داشته باشید که در مرحله اول سعی کنید با استفاده از ورزش مداوم و رژیم های غذایی مناسب که متخصص تعیین می کند ، وزن خود را کاهش دهید. زیرا بعد از انجام این جراحی نیز در صورت عدم رعایت امکان بازگشت جراحی وجود دارد.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *