فیلم زاویه سازی فک و صورت

زاویه سازی فک در سال های اخیر طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. این روش با تزریق ژل و یا تزریق چربی و همچنین با استفاده از نخ انجام پذیر است. زاویه های فک تحتانی در ظاهر صورت فرد تأثیر دارد. در این بخش از مجله زیبا بمان می توانید فیلم زاویه سازی فک را مشاهده نمایید.

تزریق ژل یکی از رایج ترین این روش ها است. این روش تزریق ژل بدون درد است و معمولا اگر به درستی و متقارن انجام شود می تواند تاثیر زیادی در چهره فرد بگذارد. تزریق چپربی نیز به علت این که از چربی خود فرد استفاده می شود ، معمولا عوارض کمتری را به دنبال دارد و هزینه آن نسبتا کمتر است.

همانطور که در فیلم زاویه سازی فک زیر مشاهده می کند پزشک به تزریق ژل در ناحیه فک مشغول می باشد. این تزریق با بی حسی موضعی انجام می شود. ماندگاری این تزریق بین سه الی شش ماه می باشد.  مراجعه به بهترین متخصص به شما در این زمینه کمک می کند.

نکته مهم در زاویه سازی فک و صورت استفاده از ژل مرغوب می باشد. این ژل ها باید توسط وزارت بهداشت تایید شده باشند. استفاده از ژل نامرغوب می تواند عوارض خطرناکی را به دنبال داشته باشد. عفونت یکی از خطرناک ترین این عوارض می باشد که در کنار نادر بودن می تواند به علت تزریق ژل های نامرغوب اتفاق بیفتد.و رایج ترین عارضه این روش عدم تقارن دو طرف صورت می باشد که معمولا مراجعه به یک پزشک ماهر می تواند این عارضه را بر طرف کند.

بعد از تزریق از دست زدن به ناحیه مورد نظر خودداری کنید. برای کاهش تورم می توانید از یخ استفاده کنید. در مورد استحمام کردن و هم چنین استفاده ا ز لوازم آرایشی و انواع کرم ها، از پزشک خود مشورت بگیرید ولی سعی کنید تا دو روز پس از تزریق از آنها استفاده نکنید

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *