آیا لیفت ابرو دائمی است ؟

لیفت ابرو یک عمل زیبایی است که باعث بهبود موقعیت و شکل ابروها می شود. این روش اگر به درستی انجام شود  یک نتیجه طبیعی ایجاد می کند و ظاهر جوانتری به فرد می دهد. لیفت ابرو می تواند چشم ها را بازتر ​​کند و حتی برخی از چین و چروک های پیشانی را بهبود بخشد. اما سوالی که ذهن بسیاری از افراد را بعد از انجام انواع لیفت ابرو ها درگیر می کند، این است که آیا لیفت ابرو دائمی است؟ در این مقاله از مجله زیبا بمان دائمی بودن و ماندگاری این روش را بررسی می کنیم.

قبل ازهر چیزی یک سوال از خودتان بپرسید : آیا می توان جلوی روند پیری و افزایش سن را گرفت؟ قطعا پاسخ شما به این سوال خیر است. هیچ اکسیری برای جوانی دائمی وجود ندارد و مسلما شما همیشه جوان نخواهید بود بنابراین به یاد داشته باشسد که هیچ روش جراحی و غیر جراحی دائمی نیست و تفاوت اصلی ان ها در میزان ماندگاری آن ها است.

اگرچه در اثر افزایش سن و در نتیجه جاذبه ، اثرات هر نوع لیفت ابرو کمرنگ می شود ، اما بسته به نوع لیفت ابرو که انجا می دهید و وضعیت و نوع  پوست ، نتایج ممکن است بین چند ماه تا چند سال طول می کشد.

لیفت ابرو می تواند بر روی صورت معجزه کند ، به خصوص برای کسانی که در حال انجام درمان های ضد پیری برای صورت هستند. همه ما دوست داریم تا جایی که ممکن است ظاهری صاف و جوان داشته باشیم اما از آنجا که نمی توانیم از روند پیری فرار کنیم ، باید راه های تأخیر در آن را پیدا کنیم. همه محصولات مراقبت از پوست ضد پیری قادر به از بین بردن چین و چروک و خطوط نیستند . با روش های جراحی پلاستیک ضد پیری مانند لیفت ابرو ، می توانید جوانی خود را به طور موثر و سریع بازیابی کنید.

آیا لیفت ابرو دائمی است

انواع مختلف لیفت ابرو

سه روش برای جراحی لیفت ابرو استفاده می شود ، بسته به هدف بیمار ، آناتومی و درجه اصلاح که باید انجام شود این روش ها متفاوت هستند. این روش ها از ماندگار ترین روش های لیفت ابرو محسوب می شوند که در برخی سال ها بعد نیز از نتایج آن راضی هستند. انواع این جراحی شامل موارد زیر است:

لیفت آندوسکوپی :  ابتدا یک برش ¾ اینچی در پشت خط مو ایجاد می کنند. سپس آنها یک دوربین ویژه به نام آندوسکوپ و ابزارهای کوچک برای جابجایی ، بلند کردن و از بین بردن عضلات ، بافت و پوست پیشانی وارد می کنند.

لیفت با جراحی پلک: این روش معمولاً با جراحی پلک جفت می شود. در پشت خط مویی بالای یک برش یک اینچی ایجاد می شود. این کار برای بلند کردن و جابجایی مجدد نواحی خارجی ابرو است. همچنین خطوط اخم پیشانی را هموار می کند.

لیفت کلاسیک: این روش به عنوان روش سنتی برای لیفت ابرو در نظر گرفته می شود و به دلیل در دسترس بودن روشهای کم تهاجمی که نتایج مشابهی نیز دارند ، بندرت مورد استفاده قرار می گیرد. اما مواردی وجود دارد که به این تکنیک نیاز است. پزشک برشی در پشت خط مو ایجاد می کند که از گوش به گوش دیگر می رسد. سپس بافت ، پوست و چربی اضافی را از بین می برند و برای ظاهر جوان تر ، آنها را جابجا می کنند.

لیفت با نخ: در این روش بدون جراحی ابرو ها با استفاده از نخ لیفت داده می شوند. این روش موقتی است و ماندگاری چندانی ندارد.

لیفت با بوتاکس : از بوتاکس که مکانیزم آن به اصطلاح فلج کردن اعصاب است به عنوان یک روش موقتی برای لیفت ابرو استفاده می شود. در این روش اگر به درستی تزریق انجام نشود ممکن است مشکلاتی همچون افتادگی پلک رخ می دهد.

دوره بهبودی لیفت ابرو

بعد از انجام عمل لیفت ابرو ، معمولاً کمی درد و تورم و همچنین گرفتگی در ناحیه پیشانی احساس می شود. اثرات این روش ممکن است حدود ده روز طول بکشد و پس از دو هفته بهبود می یابد. بهبود می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد ، بسته به واکنش بدن فرد در طول دوره بهبودی دارد. یک هفته پس از انجام عمل لیفت ابرو ، مجاز به بازگشت به کار خود هستید به شرطی که این کار شامل کارهای سخت نباشد.

خلاصه

نتایج لیفت ابرو دائمی است و حتی می تواند یک دهه تا یک عمر ادامه داشته باشد. با این حال ، فرایند پیری بدون توجه به چه روش لیفتینگ انجام می شود ، ادامه می یابد. بنابراین ، اثرات پیری هنوز هم می تواند با گذشت زمان بر روی صورت شما ظاهر شود.

آیا لیفت ابرو می تواند ظاهر کلی صورت من را تغییر دهد؟

لیفت ابرو تغییری در شکل ظاهری شما ایجاد نمی کند اما می تواند باعث بهبود ظاهر و همچنین اعتماد به نفس شما شود.

لیفت ابرو برای چه کسانی بیشتر توصیه می شود؟

لیفت ابرو بیشتر برای بزرگسالانی که مایل به از بین بردن افتادگی ابرو ، صورت و خط اخم هستند توصیه می شود. این روش لیفتینگ قادر است علائم پیری و ظاهر خسته را از بین ببرد و به شما اجازه می دهد جوانتر و سرحال تر به نظر برسید.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.