معرفی جدیدترین و بهترین دستگاه‌های چربی سوز شکم

معرفی جدیدترین و بهترین دستگاه های چربی سوز شکم

چربی‌های ناحیه شکم بعضی مواقع حتی با رعایت رژیم غذایی و انجام ورزش منظم نیز از بین نمی‌روند. در این شرایط استفاده از دستگاه‌های لاغری و چربی‌سوز شکم یکی از سریع‌ترین و موثرترین روش‌ها برای دریافت نتیجه دلخواه و ماندگار هستند. با استفاده از دستگاه‌هایی همچون Cm slim، ترو‌اسکالپ، لیپوماتیک و RF رافوس عملیات چربی‌سوزی بدون نیاز به بیهوشی و جراحی، بدون عوارض و به‌ بهترین نحو ممکن صورت می‌گیرند. در این مقاله با این دستگاه‌ها و نحوه کار آن‌ها آشنا خواهیم شد. بعد از مطالعه این مقاله می‌توانید بهترین دستگاه چربی‌ سوز شکم را با‌توجه‌به نیازتان انتخاب کنید.

دستگاه لاغری Cm slim؛ به‌کارگیری جدید‌ترین تکنولوژی‌ها برای چربی‌سوزی شکم

دستگاه CM SLIM با به‌کارگیری فناوری HI-EMT و میدان‌های الکترومغناطیسی متمرکز با سطح شدت ایمن یکی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها در زمینه لاغری و کانتورینگ غیرتهاجمی بدن است. استفاده از این فناوری‌‌ها باعث انقباضات ماهیچه‌ای و در‌ نتیجه از بین رفتن بافت چربی می‌شود. همچنین انقباض ماهیچه‌ها تاثیر بسزایی بر تقویت عضلات و فرم‌دهی بدن دارد. در نتیجه حذف چربی‌ها شکم بدون شل‌شدگی و افتادگی پوست صورت می‌گیرد. مطالعات اخیر با استفاده از ارزیابی‌هایCT ، MRI و اولتراسوند، کاهش تقریبا 19 درصدی لایه چربی زیر جلدی را در بیماران تحت درمان با دستگاه های مبتنی بر HI_EMT بر روی شکم گزارش کرده اند.

با خرید دستگاه لاغری  CM SLIMبرای مراکز زیبایی و تناسب اندام، عملیات حذف چربی‌های شکم را می‌توان بدون نیاز به بیهوشی و عمل جراحی انجام داد. بعد از یک جلسه درمان بخشی از بدن که هدف قرار گرفته احساس می کند که تمرین شدیدی انجام داده است؛ اما اگر بیمار لاغر نباشد نتایج بلافاصله قابل مشاهده نخواهد بود. پس از آخرین جلسه می توانید انتظار داشته باشید که نتایج را در حدود دو تا چهار هفته بعد مشاهده کنید. نتایج درمانی CM SLIM معمولا حدود شش هفته پس از آخرین جلسه درمان به اوج خود می‌رسد.

دستگاه لاغری ترو‌اسکالپ؛‌ چربی‌سوزی شکم و کانتورینگ بدن به روش غیر‌تهاجمی

یکی از جدید‌ترین دستگاه‌های لاغری که به‌خصوص برای چربی‌سوزی شکم کاربرد دارد، دستگاه ترواسکالپ است. از این دستگاه برای لاغری کل بدن استفاده کرد؛ اما بیشتر برای چربی‌سوزی شکم و پهلو استفاده می‌شود. علاوه‌بر حذف چربی‌ها، استفاده از دستگاه ترواسکالپ به لیفت پوست نیز کمک می‌کند. برای حذف چربی‌های ناحیه شکم و پهلو پروب تخصصی و ارگونومیک در ناحیه مورد‌نظر قرار گرفته و انتقال یکنواخت جریان رادیو‌فرکانسی به بافت چربی با تکنولوژی NAT صورت می‌گیرد.

مدت زمان هر جلسه درمان فقط ۱۵ دقیقه است. با اولین جلسه درمان حدود ۲۴ تا ۳۲ درصد سلول‌‌های چربی دچار مرگ سلولی می‌شوند. بعد از ۶ تا ۱۲ هفته می‌توانید نتایج درمان را به‌خوبی مشاهده کنید. لاغری با این دستگاه چربی سوز شکم و پهلو به‌صورت موضعی و بدون نیاز به عمل جراحی است و به‌همین‌دلیل دوره نقاهت و عوارضی ندارد. برای اطلاع از قیمت دستگاه ترواسکالپ و تهیه آن برای کلینیک لاغری و زیبایی‌تان می‌توانید با شرکت آفتاب فروزان آریا در تماس باشید.

معرفی جدیدترین و بهترین دستگاه های چربی سوز شکم

دستگاه لاغری لیپوماتیک؛‌ حذف چربی شکم و لیفتینگ بدن با کمترین عوارض

یکی از راه‌های خارج کردن چربی شکم استفاده از دستگاه لیپوماتیک است. این دستگاه چربی سوز شکم با تکنولوژی منحصربه‌فردی به نام N.I.L کار می‌کند. در این فناوری امواج اینفراسونیک (با فرکانس کمتر از 20 هرتز) با استفاده از کانول به بافت چربی وارد می‌شوند. به‌این‌ترتیب توده‌های چربی مورد لرزش قرار می‌گیرند و به تدریج می‌شکنند. سپس تکه‌های کوچک چربی با کمک ساکشن از بدن خارج می‌شوند. امکان برداشت چربی برای لاغری شکم از همه لایه‌های هیپودرم وجود دارد. به این‌ ترتیب احتمال بازگشت چربی کم‌تر خواهد شد. افرادی که وزن متعادلی دارند بهترین نتیجه را برای حذف چربی‌های موضعی در شکم و پهلو دریافت می‌کنند. میزان حذف چربی‌ شکم در این روش متناسب با نسبت چربی در شاخص توده بدنی بیمار صورت می‌گیرد.

با استفاده فناوری N.I.L انرژی گرمایی از سر کانول خارج نمی‌شود. در‌ نتیجه سوختگی در محل ورود کانول صورت نمی‌گیرد و عوارض لاغری با این دستگاه چربی‌ سوز شکم به حداقل می‌رسد. همچنین امواج اینفراسونیک منجر‌به تحریک فیبروپلاست‌ها و کلاژن‌سازی می‌شوند. در‌ نتیجه علاوه‌بر جلوگیری از ایجاد زخم و سوختگی بر اثر گرما، پوست ناحیه شکم بعد از برداشت چربی سفت و جمع خواهد شد. در تکنولوژی‌های جدید لاغری و بهترین دستگاه لیپوماتیک حذف چربی‌های ناحیه شکم هدف اصلی به‌حداقل رساندن عوارض و میزان درد است.

رافوس؛ لاغری و چربی‌سوزی شکم بر پایه تکنولوژی RF

رافوس (Rafos) یکی از بهترین دستگاه‌های لاغری غیر‌تهاجمی و دستگاه چربی سوز شکم است. لاغری و حذف چربی‌های شکم در این روش با استفاده از تکنولوژی RF (امواج رادیوفرکانسی) انجام می‌شود. زمانی‌که امواج رادیو‌فرکانسی از بافت عبور می‌کنند، مقاومت بافتی صورت گرفته و منجر‌به افزایش دما در بافت مورد‌نظر خواهد شد. بافت‌های چربی بیشترین مقاومت را در برابر این امواج دارند. در‌ نتیجه میزان گرمای تولید ‌شده در این بافت بیشتر و چربی‌سوزی افزایش می‌یابد.

در دستگاه RF رافوس برای حذف چربی‌ای موضعی و با‌ ضخامت بیشتر همچون شکم، پهلو و ران از هندپیس RET استفاده می‌شود. تجهیز این دستگاه به سنسور حرارتی مادون قرمز (IR) باعث کنترل اتوماتیک دمای الکترود فعال و جلوگیری از سوختگی پوست حین درمان شده است. همچنین به‌دلیل تجهیز این دستگاه به دو فرکانس تخصصی 300 و 500 کیلو هرتز امکان تغییر عمق نفوذ برای چربی‌سوزی وجود دارد.

رافوس؛ لاغری و چربی‌سوزی شکم بر پایه تکنولوژی RF

تهیه بهترین دستگاه‌ چربی‌سوز شکم با پیشرفته‌ترین فناوری روز دنیا از آفا 

در این مقاله با بهترین دستگاه چربی سوز شکم آشنا شدیم. به‌کارگیری تکنولوژی‌های پیشرفته در ساخت این دستگاه‌ها باعث شده‌ است که لاغری در ناحیه شکم و پهلو با کمترین میزان درد و عوارض انجام شود. لاغری با دستگاه‌های لاغری همچون CM SLIM، ترو‌اسکالپ و آر اف رافوس بدون بیهوشی و نیاز به عمل جراحی صورت می‌گیرد. بعد از یک جلسه می‌توان نتایج درمان را مشاهده کرد و آثار ماندگار و تقریبا غیرقابل بازگشتی دارند.

پزشکان برای کلینیک‌های زیبایی و تناسب اندام می‌توانند این دستگاه‌های مجهز به جدید‌ترین تکنولوژی‌ها و فناوری‌های روز دنیا  را از مجموعه آفا تهیه کنند. برای اطلاع از قیمت، آشنایی با عملکرد دستگاه و نحوه تهیه محصول از طریق شماره 02188107070 با کارشناسان آفا در تماس باشید. همچنین می‌توانید با مراجعه به سایت afateb.com با ویژگی‌های محصول موردنظرتان را به‌طور‌دقیق بررسی کنید.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *