نحوه آماده سازی چربی در روش نانوفت همراه با ویدئو

کلمه نانو به ذرات بسیار کوچک گفته می شود که به صورت خاصی امولسیون می شود. تزریق چربی به روش نانوفت یک تکنیک جدید و بسیار ساده ، ایمن و مقرون به صرفه است. ویژگی بارز این روش این است که نه تنها تزریق چربی باعث حجم دهی می شود ، بلکه منجر به جوانسازی نیز می شود. آماده سازی چربی در روش نانوفت با سایر روش ها متفاوت است.

در این روش چربی ها به طور خاصی فرآوردی و تصفیه می شوند. چربی نانوفت سرشار از سلول های بنیادی است که جهت جوانسازی مورد نیاز می باشد. طبق مطالعاتی که در حال انجام است ، به زودی این روش جهت درمان زخم ها و اسکار ها نیز قابل استفاده خواهد بود .

آماده سازی چربی در روش نانوفت

 آماده سازی چربی در روش نانوفت

مهم ترین و اصلی ترین تفاوت نانوفت با سایر روش های تزریق چربی ، در نحوه آماده سازی چربی است. در روش نانوفت ابتدا سلول های چربی از ناحیه دیگر بدن همچون شکم و پهلو و یا قسمت داخلی ران برداشته می شوند.معمولا برای اینکار از روش هایی همچون لیپوماتیک و یا لیپوساکشن استفاده می شود.

همانطور که در ویدئوی زیر مشاهده می کند ، این چربی های برداشته شده از صافی ها و فیلتر های مختلف و مخصوص عبور داده می شوند. محلولی که از آن باقی می ماند حاوی سلول های چربی نانو شده با غلظت بالایی از سول های بنیادی هستند.

به رنگ چربی در ابتدای ویدئو و انتهای ویدئو توجه کنید.این مایع صاف و یک دست و نرم قابلیت تزریق به چین و چروک های ریز نیز دارد. همچنین این سلول های بنیادی با تکثیر سلولی به بازسازی بافت های آسیب دیده کمک می کنند.

یکی از مزایای قابل توجه این روش ، دوام و ماندگاری است که نسبت به سایر روش های تزریق چربی دارد.  نتایج واقعی این روش بعد از یک ماه با روشن تر و جوان تر شدن هر چه بیشتر پوست مشخص می شود. همچنین در برخی افراد با رعایت نکاتی این نتایج دائمی است.

در ویدئوی زیر می توانید مراحل آماده سازی چربی در روش نانوفت و عبور از فیلتر های مختلف آن توسط پزشک کره ای را مشاهده کنید ، این روز ها این روش در ایران نیز توسط برخی از پزشکان و کلینیک های زیبایی انجام می شود :

مزایای باور نکردنی نانوفت

همانطور که می دانید این چربی ها از بدن خود فرد گرفته می شوند ، بنابراین هیچگونه حساسیت و آلرژی برای فرد ایجاد نخواهد کرد. اثرات جوانسازی و کلاژنسازی نانوفت بسیار چشمگیر است. هزینه آن نسبت به روش های دیگر مقرون به صرفه تر است.

این تزریق سرپایی انجام شده و نیاز به بستری ندارد . فرد بعد از اتمام کار می تواند به کار های روزانه خود با رعایت نکاتی برگردد. درد و کبودی و تورم و قرمزی در این روش به دلیل استفاده از سوزن های بسیار ریز و نازک ، کم است و معمولا بعد از 24 ساعت بهبود می یابد.

معمولا ماندگاری تزریق های معمولی بین 6 ماه الی یک سال است . و بخشی از چربی تزریق شده جذب بدن می شود. اما در روش نانوفت این ماندگاری تا سه سال افزایش می یابد و در برخی افراد این تزریق با یک بار تمدید دائمی نیز می شود. همه چیز به بدن خود فرد و رعایت مراقبت های بعد از تزریق بستگی دارد.

این تزریق در حدود یک الی سه ساعت بسته به برداشت چربی و آماده سازی آن زمان می برد. تحت بی حسی موضعی انجام می شود. و زمان بهبود آن بین 24 الی 48 ساعت می باشد.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *