هزینه تزریق چربی صورت چقدر است ؟

هزینه تزریق چربی به صورت به موارد بسیار زیادی وابسته است اما به طور کلی این هزینه بین 5 میلیون تا 8 میلیون متفاوت بوده است. اما علت های تفاوت هزینه را در این بخش از مجله زیبا بمان بررسی خواهیم کرد. تزریق چربی به صورت از رایج ترین روش های زیبایی می باشد که با استفاده از چربی خود فرد ، مشکلات چهره را می توان بر طرف نمود. این روش به دلیل نداشتن عوارض موارد مشابه همچون تزریق ژل بسیار پرطرفدار می باشد.

هزینه تزریق چربی به صورت

هزینه تزریق چربی صورت

یکی از مواردی که در میزان هزینه ها تاثیر گذار می باشد تخصص پزشک می باشد. برخی پزشکانی که تخصص و مهارت کافی در این زمینه ندارند ، اقدام به انجام چنین تزریق هایی می کنند که عوارض ناگواری را به دنبال دارد . به یاد داشته باشید که این روش جوانسازی پوست نیاز به یک تیم پزشکی دارد. زیرا همانطور که قطعا می دانید برای روش تزریق چربی ابتدا با روش هایی همچون لیپوساکشن و یا لیپوماتیک باید چربی ها از نواحی چون شکم یا پهلو برداشته شوند. برای این کار نیز به یک پزشک جراحی زیبایی پلاستیک است که دوره هایی چنین روش هایی را گذرانده باشد. سپس این چربی ها باید توسط یک متخصص پوست و زیبایی فرآوری و تزریق چربی شوند.

یکی دیگر از موارد تاثیر گذار در هزینه ها شهر یا شهرستانی است که فرد در آن سکونت داردو معمولا هزینه در کلان شهر ها با شهر های کوچک کمی متفاوت می باشد. این تفاوتها با توجه به هزینه های هر شهر طبیعی می باشد.

هزینه تزریق چربی با تکنیک تزریق نیز در ارتباط است. روش های جدید تزریق چربی به نانوفت و میکروفت معروف می باشند هزینه ای بیشتری را به دنبال دارند. زیرا مراحل بیشتری برای آماده سازی چربی باید پشت سر گذاشت. از طرفی این روش در کنار پر کردن نواحی مختلف صورت به جوانسازی و روشن شدن پوست نیز کمک شایانی خواهد کرد.

هزینه تزریق چربی به ناحیه خاصی از صورت مانند گونه ها و یا فقط زیر چشم ، کمی متفاوت تر از با هزینه کلی می باشد. زیرا تمام کاری که برای تزریق باید انجام شود یکسان است و فقط ناحیه تزریق متفاوت است. بنابراین اگر فکر می کنید که ناحیه کمتر هزینه کمتری به دنبال دارد ، بهتر است با پزشک مشورت کنید.

دوره نقاهت بعد از تزریق

زمان بهبودی از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است ، اما بیشتر افراد بعد از یک روز می تواند به کار و فعالیت خو ادامه دهند. تورم و کبودی های ناچیز معمولا بعد از یک هفته کاملا فروکش می کند و نتایج نهایی کم کم مشخص می شوند . افرادی که قصد کاهش وزن دارند باید قبل از تزریق اقدام نمایند. زیرا ورزش های سنگینپ وتعریق زیاد باعث جذب چربی ها می شود.

این تکنیک معمولاً چند ساعت طول می کشد . در طی انجام تزریق چربی نباید درد زیادی احساس کنید ، اما ممکن است بعد از چند روز یا چند هفته دچار درد خفیفی شوید که با استفاده از مسکن های معمول برطرف خواهد شد.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *