لیفت صورت با نخ تا چقدر ماندگاری دارد؟

برای زیباسازی در نقاط مختلف صورت از یک روش کم تهاجم و با پایداری بالا استفاده می کنند که به این روش لیفت صورت با نخ گفته می شود.همانطور که از اسم آن پیدا است از نخ های مخصوص در آن روش برای بالا بردن پوست استفاده می شود. اما سوالی که همیشه به وجود می آید این است : لیفت صورت با نخ تا چقدر ماندگاری دارد ؟

در این روش باید یک متخصص پوست با کمک سوزن های بسیار نازکی در طول خط مو برش های کوچکی ایجاد می کند و از این طریق نخ ها را در زیر پوست قرار می دهد اما محل دقیق نخ ها در هر فرد با فرد دیگر متفاوت است.

از طرفی عوامل مختلفی در میزان ماندگاری این روش دخیل می باشد که در ادامه به شرح هر یک می پردازیم.

لیفت صورت با نخ تا چقدر ماندگاری دارد؟

آیا روش لیفت با نخ دائمی می باشد؟

خیر این روش دائمی نمی باشد. در افرای که دارای سن کم تری می باشد معمولا بعد از انجام یک جلسه دیگری نیازی به تمدید ندارند و به نتیجه مورد نظر دست پیدا می کنند اما این موضوع در افراد مسن تر به این صورت است که برای ماندگاری بیشتر و رسیدن به نتیجه بهتر باید حداقل هر یک سال ان روش تمدید گردد.معمولا ماندگاری لیفت صورت با نخ بین یک الی سه سال تخمین زده شده است.

بنابریان می توان گفت تمدید به سن و کاهش تدریجی کشش پوست فرد بستگی دارد  پزشک متخصص شما تعداد جلسات تمدید را با توجه به شرایط پوستی شما تعیین می کند.

میزان تاثیر گذاری نوع نخ در ماندگاری

لیفت صورت با کمک متخصص پوست یا جراح به وسیله نخ هایی به نام نخ های سیلوئت انجام می شود ،که روشی زیبا و طبیعی برای از بین بردن علائم پیری می باشد. البته انواع مختلف نخ ها برای این کار در بازار موجود است اما نخ سیلوئت نخی آمریکایی می باشد که دارای کیفیت بالا و ماندگاری بیش تری نسبت به نخ های دیگر موجود در بازار می باشد.

ماندگاری روش لیفت با نخ علاوه بر شرایط های دیگر به جنس و نوع نخ بستگی دارد که با توجه به این شرایط ماندگاری این روش با مرغوب ترین نوع نخ بین 2 تا 5 سال می باشد. این روش در بین بازه زمانی 30 تا 60 سال که دچار چین و چروک شده اند و نیاز به کلاژن سازی جهت جوان شدن دارند ، بسیار مناسب است.

به افرادی که این روش را استفاده کرده اند توصیه می شود از کمپرس یخ تا مدت 24 تا 48 ساعت برای این که دوره ی درمان را به خوبی پشت سر بگذارند ،استفاده کنند. سعی کنید بعد از عمل 2 الی 3 روز استراحت کامل کنید و از انجام آرایش تا یک هفته پرهیز نمایید.

برخی از مزایای استفاده از روش لیفت

  • ایمن می باشد
  • نیازی به آمادگی خاصی ندارد.
  • هیچ مراقبت ویژه لازم ندارد
  • اثرات درمان بلافاصله قابل مشاهده است.
  • هیچگونه زخمی روی پوست ایجاد نخواهد کرد
  • در صورت لزوم ، امکان تکرار در همان مکان یا جای دیگر در صورت و بدن وجود دارد.
Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *