رنگ لاک برای پاییز : پاییز امسال کدام رنگ های لاک مد هستند؟

همه ما با فرا رسیدن فصل پاییز، تغییراتی در کمد لباس خود ایجاد می کنیم. صندل های تابستانی جای خود را به بوت های پاییزی می دهند و ژاکت های گرم جایگزین تاپ های خنک می شوند. اما آیا می دانید که پاییز امسال، کدام رنگ لاک ناخن مد شده است؟

در ادامه این مقاله از مجله زیبا بمان، با محبوب ترین رنگ های لاک ناخن در پاییز 2021 یا 1400 آشنا می شویم. با ما همراه باشید.

بهترین ترند های رنگ لاک برای پاییز 2021 یا 1400

یکی از مهم ترین معیارهای شیک پوشی، ست کردن اصولی رنگ ها است.

پاییز امسال رنگ های زیبا و خاصی مد شده است؛ از سبز تیره گرفته تا قرمز مایل به قهوه ای. تنوع این رنگ ها آنقدر بالا است که هر فردی با هر سلیقه ای، می تواند از بین آن ها رنگ های مورد علاقه اش را انتخاب و با استایل خود ست کند.

رنگ های پاییزی شامل سایه های تیره و روشن هستند. بنابراین، چه رنگ های تیره را بپسندید و چه به رنگ های شاد و روشن علاقه مند باشید، می توانید از میان لـاک های ترند امسال گزینه مد نظر خود را پیدا کنید.

به علاوه، رنگ های پاییزی با انواع تناژهای رنگ پوست سازگاری داشته و اصطلاحاً به «به هر رنگ پوستی می آیند». این ویژگی انتخاب را برای شما بسیار راحت می کند.

در ادامه، مجموعه ای از رنگ های ترند لـاک ناخن در پاییز امسال را مشاهده می کنیم:

همانطور که دیدیم، طیف های مختلف 3 رنگ سبز، قهوه ای و قرمز در این مجموعه بیشتر به چشم می خورند. خوشبختانه، ترندهای رنگ لاک برای پاییز امسال محدود به رنگ های مات نشده اند؛ بلکه می توانید از لاک های شاین و براق نیز استفاده کنید.

به نظر شما کدام یک از رنگ های این مجموعه زیباتر بودند؟ می توانید از طریق بخش نظرات، با ما در میان بگذارید.

منبع: vogue

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *