لیفت ابرو با نخ : هزینه و ماندگاری این روش چقدر است؟

قبل از اینکه درباره لیفت ابرو با نخ صحبت کنیم باید بدانید که تخریب بدن ما با افزایش سن بر عضلات و پوست ما تأثیر می گذارد – عضلات ضعیف می شوند و پوست کلاژن سازی و قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. پوست نزدیک چشم بسیار نازک است و با کاهش قدرت عضلات این ناحیه از سن ، افتادگی چشمگیری ایجاد می شود. از بین بردن این پوست اضافی با جراحی عوارض نگران کننده ای به همراه دارد و که برخی تمایلی به انجام آن ندارند. در حال حاضر گزینه های غیرتهاجمی در دسترس هستند که ایمن تر ، مقرون به صرفه تر و موثر در بازیابی ظاهر جوان در ناحیه چشم و ابرو هستند.

در صورت استفاده از نخ ، زمان ریکاوری ، اثر جانبی و هزینه لیفت کاهش می یابد. اثر پیری پوست باعث می شود تا پوست مانند گذشته بسیار جوان نباشد. بافت های صورت شما شروع به آویزان شدن می کنند و ممکن است متوجه افتادن ابروها و از بین رفتن قوس طبیعی آنها شوید.

لیفت ابرو با استفاده از نخ ها یک عمل زیبایی غیر جراحی است که به موجب آن نخ های PDO برای بالا بردن و سفت شدن ابروها و از بین بردن چین و چروک ، خطوط ابرو و اصلاح حالت افتادگی ابرو استفاده می شود. این روش بدون ایجاد جای زخم و با کمترین زمان ریکاوری ، ظاهر جوانتری را در چهره ایجاد می کند.

لیفت ابرو با نخ های PDO اثر لیفتینگ و بازسازی را ایجاد می کند. وقتی نخ ها وارد پوست صورت شده و بلند می شوند ، یک اثر لیفتینگ فوری ایجاد می کنند. اثر لیفتینگ باعث می شود فضای چشم تا ابرو بیشتر شود. همچنین تولید کلاژن را تحریک می کند. لیفت ابرو با نخ بدون جراحی روش های کم تهاجمی است – به این معنی که نیازی به برش زیاد در پوست نیست و با بی حسی موضعی یا موضعی انجام می شود.

لیفت ابرو با نخ

 گزینه ایده آل برای لیفت ابرو کیست؟

کاندیداهای ایده آل برای لیفت ابرو کاندیداهایی هستند که ویژگی های زیر را دارند:

 • آویزان بودن ابروها
 • ظاهر خسته یا عصبانی صورت
 • چین و چروک افقی در سراسر پیشانی
 • شیارهای عمیق بین ابروها

داوطلبان باید انتظارات واقع بینانه داشته باشند.

لیفت ابرو با نخ چگونه انجام می شود؟

در طی این روش ، شما به پشت میخوابید و سرتان را به سمت بالا قرار دهید. سپس متخصص پوست و آرایشی شما ناحیه ای را که باید تحت درمان قرار گیرد علامت گذاری می کند و برای جلوگیری از درد و ناراحتی ، داروی بی حسی را در ناحیه درمان قرار می دهد. سپس نخ ها را با یک کانول یا سوزن نوک تیز یا صاف وارد لایه های پوست اطراف ابرو می کند. بعد از اینکه نخ ها در لایه های پوست قرار گرفتند ، آنها را کشیده تا ابرو بالا برود و پوست سفت شود. سوزن ها یا کانول برداشته می شوند و نخ های اضافی بریده می شوند.

دوران بهبودی

بعد از انجام این روش ، معمولاً کبودی ، تورم و درد وجود دارد که به طور معمول طی چند روز برطرف می شود. برای کاهش تورم و کبودی بهتر است از کمپرس سرد استفاده کنید. به طور معمول حدود 2 هفته طول می کشد تا بهبودی کامل حاصل یابد. 

به مدت 24 ساعت از آب و صابون استفاده نکنید.  به مدت 2-3 هفته هیچ گونه فشاری بر روی ناحیه تحت درمان وارد نکنید تا روند پیوستگی مناسب ایجاد شود. به مدت 2-3 هفته به هیچ وجه تمرین یا فعالیت سنگین نکنید. به مدت 1 ماه از سونا ، یوگای گرم و دمای شدید خودداری کنید. به مدت 2 ماه از انجام تمام درمانهای لیزر در ناحیه تحت درمان خودداری کنید . از دستورات متخصص پوست خود پیروی کنید و قرار معاینات بعدی را پیگیری کنید.

نتیجه لیفت ابرو با استفاده از نخ ها چقدر طول می کشد؟

نخ ها با گذشت زمان جذب می شوند و به طور معمول از طریق هیدرولیز ساده در حدود 3-6 ماه جذب می شوند. حتی وقتی نخ ها جذب شده باشند ، باز هم لیفتینگ و بازسازی روی پوست وجود دارند. نتیجه این روش بسته به شلی پوست و تخصص متخصص پوست و زیبایی می تواند از 1 تا 3 سال طول بکشد.

هزینه

هزینه لیفت ابرو با نخ بسته به محل ، میزان عمل و مهارت جراح متفاوت است. هزینه لیفت با نخ ابرو با توجه با تعداد تخ ها و میزان افتادگی ابرو و پزشک و حتی شهری که در آن زندگی می کنید متفاوت است. لیفت با نخ ابرو یک عمل زیبایی است و تحت پوشش بیمه نیست. هزینه این روش را باید خودتان بپردازید.

لیفت ابرو با نخ

عوارض احتمالی و عوارض جانبی

 یکی از ایمن ترین و بدون دردترین عمل های زیبایی امروزه است.  بسیار کم خطر است، به خصوص اگر توسط متخصص بسیار ماهر انجام شود. اگرچه این یک روش کم خطر است ، مانند هر روش زیبایی دیگر ، برخی از عوارض جانبی احتمالی وجود دارد که ممکن است رخ دهد.شامل:

 • کبودی ، تورم و درد
 • ناراحتی و درد جزئی
 • موارد نادر هماتوم
 • موارد نادر از آسیب عمیق عصب صورت
 • عفونت
 • واکنشهای آلرژیک به ماده بی حسی استفاده شده
 • عدم تقارن صورت

اگرچه لیفت ابرو با نخ  یک روش ایمن است ، اما انجام این روش به صورت مکرر توصیه نمی شود. تعداد ایده آل دفعاتی که می توانید لیفت نخ PDO ابرو انجام دهید ، دو بار در سال است.

بعد از لیفتینگ نخ PDO ابرو چگونه بخوابیم؟

پس از انجام لیفت نخ PDO ابرو ، توصیه می شود که چند هفته اول به پشت بخوابید و سر خود را به سمت بالا قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که ناحیه تحت درمان را به تخت یا بالش خود نمالید. با سربه بالا بخوابید و از غلت خوردن روی مناطق تحت درمان خودداری کنید.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *