اکستنشن ابرو : این روش چه تفاوت هایی با دیگر روش ها دارد؟

اکستنشن ابرو یک روش عالی و مناسب برای افرادی است که خواستار ابروهای پرپشت و رفع مشکل کم پشتی ابرو های خود هستند این روش نسبت به دیگر روش ها مانند تتو ارزانتر بوده ظاهری به نسبت طبیعی تر از آن خواهد داشت. در این روش با کاشتن موهای طبیعی روی مو های ضعیف ابرو انجام می شود و جلوه ای زیبا تر به ابرو ها خواهد داد اگر شما از روش‌هایی  مانند هاشور ابرو یا تتو برای رفع کم پشتی ابرو و پرپشت کردن آنها انجام داده اید ولی نتیجه ای نگرفتید در ادامه این بخش از مجله ی زیبا بمان همراه باشید تا با تفاوت های این روش با دیگر روش ها آشنا شوید.

اکستنشن ابرو

اکستنشن ابرو چیست و چگونه انجام می شود؟

ممکن است افراد ابروهای کم پشتی داشته باشند و یا به هر دلیل دیگری دچار ریزش ابرو شده باشند و  به دنبال یک روش موثر بگردند؛ اکستنشن ابرو یکی از این روش هاست که به دو صورت، در کلینیک های زیبایی به صورت کاشت و در سالن های زیبایی به صورت موقتی انجام میشود. در این روش توسط چسب شفاف پزشکی الیاف های کوچکی که از موهای ترکیبی هستند به مو و یا پوست ابرو وصل می شود که موجب می شود تا ظاهر پرپشت تری داشته باشند. مو های استفاده شده در این روش بسیار نازک و ظریف تر از الیافی هستند که در اکستنشن مژه استفاده میشود و به دنبال این دلیل حالت طبیعی تری در ابرو ها ایجاد می شود همچنین تعداد موهای کاشته شده در آن متفاوت و حداکثر تا ۲۰۰ تار مو برای هر ابرو استفاده میشود.

چه افرادی می توانند از اکستنشن ابرو استفاده کنند؟

به طور کلی افرادب که بخواهند به ابروهای خود ظاهر زیباتر و پرپشت تری بدهند می توانند از این روش استفاده کنند اما این روش برای افرادی که موهای ابرو هایشان نازک و پراکنده است و یا افرادی که به هر دلیل دچار ریزش ابرو شده اند کاربردی تر است و می تواند یک انتخاب عالی و مناسب و هم چنین روشی بدون درد برای رفع مشکل آن ها باشد.

مقایسه اکستنشن ابرو با میکروبلیدینگ

با آنکه میکروبیلدینگ روشی محبوب تر است اما اکستنشن ابرو گزینه مناسب تری است.در روش میکروبیلدینگ که روش نیمه دائمیست هاشور هایی شبیه به ابرو ایجاد میشود تا آنها را پرپشت نشان دهد اما افراد به دنبال حجم دادن به ابرو ها هستند و در این روش هیچ حجم بعدیی روی ابرو ایجاد نخواهد شد. در اکستنشن ابرو از چسب پزشکی شفافی برای متصل کردن الیاف روی ابرو استفاده میشه اما اگر روش میکروبلیدینگ را انتخاب کنید برای پرپشت کردن ابرو از سوزن استفاده می شود که ممکن است عفونت ایجاد کرده و نتیجه دلخواه شما را به دنبال نداشته باشد در نتیجه اگر از نتیجه کار میکروبیلدینگ رضایت نداشته باشید امکان تغییر آن غیر ممکن است اما اکستنشن به مرور زمان جدا شده و یک انتخاب امن و بی خطر است.

اکستنشن ابرو

نکاتی برای قبل از انجام اکستنشن ابرو

انتخاب مرکزی مناسب و تخصصی: به دنبال مرکزی تخصصی و حرفه ای در زمینه انجام اکستنشن ابرو باشید.

انتخاب زمان: زمان مناسبی برای انجام این کار انتخاب کنید زیرا این روش زحمت بیشتری دارد و ساعات بیشتری را به خود اختصاص می دهد.

انتخاب رنگ و شکل : انتخاب رنگ و شکل ابرو ها در طبیعی نشان دادن ظاهر بسیار پر اهمیت است و اگر گزینه های مناسبی انتخاب کنید در زیبایی چهره شما بسیار موثر خواهد بود ولی رنگ ها و مدل های غیر طبیعی موجب می شوند چهره شما مصنوعی تر دیده شود.محبوب ترین رنگ ها در این روش قهوه ای و مشکی هستند.

تمیز بودن ابرو ها: قبل از انجام آن حتماً از استفاده از مداد و یا سایه ابرو خودداری کنید و ابروهایتان تمیز باشد تا چسب به خوبی متصل شده و دوام و نتیجه اکستنشن با آنچه می خواهید مطابقت پیدا کند.

ماندگاری اکستنشن ابرو چقدر است؟

معمولاً اکستنشن ابرو دو تا سه هفته ماندگاری دارد البته این زمان برای مواردی است که تار های ابرو مصنوعی به تارهای ابرو چسبیده باشند و اگر اکستنشن روی پوست انجام شده باشد پنج تا هفت روز ماندگاری ماندگاری خواهد داشت که با لمس و تماس زیاد این مدت زمان کاهش پیدا می‌کند و نیاز است هر دو یا سه هفته یک بار اکستنشن ابرو را ترمیم کرد.

نکات مراقبتی که ماندگاری آن را افزایش می دهد

یکی از نکات مهم برای افزایش دوام و ماندگاری اکستنشن ابرو این است که در ۴۸ ساعت اول انجام آن نباید ابرو ها با آب تماس داشته باشند و نباید اطراف چشم و ابرو ها را مالش داد همچنین تا دو روز بعد از انجام این روش باید از استفاده از محصولات چرب، کرم ها و محصولات روغنی خودداری کرد و همینطور نباید روی ابروها خوابید و به آنها دست زد زیرا ممکن است است با لمس کردن ابروها اکستنشن ها جدا شوند برای تمیز کردن آن ها نیز باید به کمک یک پارچه ای مرطوب روی آنها آرام ضربه بزنید. همانطور که گفته شد اکستنشن های متصل شده به پوست شده دوام کمتری دارند از این رو نباید پوست  چرب شود و یا زیاد با ابرو ها تماس داشت.

هزینه این روش

هزینه اکستنشن ابرو با توجه به نیاز شما برای پرپشت شدن ابرو تعیین می شود و معمولا هزینه انجام این روش حدودا ۳۰۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان است.

برای انجام این روش چقدر زمان نیاز است؟

مدت زمانی که برای انجام این روش نیاز است با توجه به مقدار تار های مورد نیاز متفاوت است و البته به علت دقت و ظرافتی که نیاز دارد ممکن است ۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت زمان نیاز باشد. در این روش الیاف با دقت و ظرافت توسط متخصص در جای خود و در زوایای مختلف قرار داده می شوند.

نتیجه اکستنشن ابرو به چه صورت خواهد بود؟

اگر مرکزی درست و معتبر همچنین فرد متخصصی برای انجام این روش انتخاب کرده باشید نتیجه کار ابرویی طبیعی با ظاهری بهتر و زیباتر از بسیاری از روش های دیگر خواهد بود.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *