عمل بینی ارزان !

یکی از مهم ترین مسائلی که همیشه زیباجویان کاندید عمل زیبایی بینی را درگپیر می کند هزینه عمل می باشد. اینکه بسیاری به دنبال عمل بینی ارزان هستند ، گاها مشکلاتی را نیز به دنبال دارد. البته معنای کلمه ارزان برای هر فرد با توجه به میزان بودجه ای که می تواند برای این جراحی در نظر بگیرد متفاوت است. هزینه جراحی بینی ارزان به معنای داشتن کیفیت نامناسب نیست ، اما بسیار مشاهده شده است که افراد به سراغ جراح ها با قیمت بالا رفته و از نتیجه بینی خود راضی نیستند و برعکس این موضوع نیز صدق می کند.

جراحی زیبایی بینی یکی از محبوب ترین جراحی های پلاستیک در جهان است . بسیاری در سراسر جهان ایران را برای جراحی انتخاب می کنند. در کنار اینکه در کشور ما سالانه هزاران جراحی بین انجام می شود ، هزینه های در ایران نسبت به کیفیت جراحی ها مناسب تر است. عمل جراحی زیبایی بینی  روشی برای صاف کردن ، تغییر شکل مجدد بینی است. تیم جراحی  بطور معمول تغییرات زیر را توصیه می کند :

  • برداشتن برآمدگی روی پل بینی
  • باریک کردن بینی
  • اصلاح یا تغییر شکل نوک بینی
  • اصلاح انحراف بینی
  • جمع کردن پره های بینی

ممکن است بسیاری از ویژگی های بینی اصلاح شود تا جذابیت بیشتری پیدا کند. معمولا هزینه های بینی با توجه به میزان این تغییرات و مدت زمانی که  برای عمل لازم است و همچنین دستمزد جراح مشخص می شود.

عمل بینی ارزان

عمل بینی ارزان وجود دارد؟

همانطور که پیشتر نیز به آن اشاره کردیم عمل بینی ارزان با توجه  به شرایط هر فرد متفاوت است.برای مثال یک فرد هزینه 5 میلیون تومان را به عنوان هزینه مناسب تلقی می کند و فردی دیگر تا سقف 20 میلیون را در نظر می گیرد.

طبق بررسی هایی که تیم مجله زیبا بمان از هزینه های پزشکان مختلف در سال 98 داشته اند ، کمترین هزینه چیزی حدود 5 میلیون تومان بوده است. اما توصیه ما به افراد زیبا جو این است که اولویت اول خود را به انتخاب جراح اختصاص دهند. عمل بینی که صرفا جهت زیبایی است ، اگر به درستی انجام نشود و یا جراح مهارت کافی در این زمینه نداشته باشد ، نه تنها نمی توانید به نتیجه دلخواه خود برسید، بلکه می تواند مشکلات دیگیری نیز برای شما به وجود اورد.

برای انتخاب بهترین جراح بینی زمان و دقت بیشتری صرف نمایید. گزینه های مختلف را بررسی کنید. برای اطلاع از هزینه می توانید در جلسه مشاوره حضوری ابتدا انتظارات خود از جراحی را شرح دهید و از جراح هزینه را بپرسید.

آیا شما کاندید مناسبی هستید؟

این جراحی برای همه ضروری نیست . اگر شما کاندید مناسبی برای این عمل نیستید بهتر است از انجام آن صرفه نظر کنید. گاهی یک خطا و تصمیم اشتباه می تواند عواقب جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

بهترین کاندیدها افرادی هستند که از  ظاهر بینی خود کاملاً راضی نیستند. این واقعیت اغلب اعتماد به نفس آنها را پایین می آورد و باعث می شود احساس ناراحتی کنند. بهترین نتایج به طور کلی برای بیمارانی که مدت طولانی به دنبال  بهترینن جراحی زیبایی بینی هستند و همچنین کسانی که انتظارات آنها آرمانی نیست ، حاصل می شود. با توجه به سن ، جراحی زیبایی بینی بطور متوسط ​​از 18 سالگی که رشد بینی متوقف شده توصیه می شود.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *