رنگ مو برای چشم سبز : بهترین رنگ مو برای چشم های سبز کدام است؟

تغییر رنگ مو یک راه عالی برای ایجاد تنوع در ظاهر است. اولین قدم برای انجام این کار، این است که بدانید کدام رنگ مو بیشتر به چهره شما می آید. عوامل زیادی وجود دارد که در حین انتخاب رنگ مو باید در نظر گرفته شوند؛ از جمله رنگ پوست و رنگ چشم. یک رنگ موی مناسب که مکمل رنگ چشم شما باشد، می تواند ظاهر شما را واقعاً جذاب کند.

در ادامه این مقاله از مجله زیبا بمان، همراه ما باشید تا با بهترین رنگ مو برای چشم های سبز آشنا شویم.

بهترین رنگ مو برای چشم های سبز

بهترین رنگ مو برای چشم سبز چیست؟

برای اینکه به چشم های سبز خود جلوه بیشتری ببخشید، می توانید از رنگ موهای زیر کمک بگیرید:

عسلی روشن

عسلی روشن یک رنگ موی عالی برای کسانی است که چشم های سبز دارند. اگر عسلی روشن را نمی پسندید، می توانید به جای آن از رنگ کاراملی استفاده کنید.

قهوه ای شکلاتی

رنگ موی قهوه ای شکلاتی با تناژ گرم، یک انتخاب بسیار زیبا برای چهره هایی با چشمان سبز است. این رنگ به خصوص برای افرادی که رنگ پوست سبزه یا گندمی دارند مناسب است. اگر نمی خواهید از رنگ شکلاتی استفاده کنید، می توانید رنگ موی خاکی را جایگزین آن کنید.

مسی

رنگ قرمز در چرخه رنگ ها درست در مقابل رنگ سبز قرار می گیرد. این به آن معنا است که این دو رنگ، مکمل هم هستند و در کنار هم بسیار زیبا به نظر می رسند. به همین دلیل اگر رنگ چشم هایتان سبز است، استفاده از رنگ موی مسی (قهوه ای مایل  به قرمز) چهره شما را بی نهایت جذاب خواهد کرد.

مشکی

یکی از چشم نوازترین ترکیب های موجود در دنیای مد و زیبایی، ترکیب چشم سبز و موی مشکی است. رنگ مشکی بسیار جذاب است و می تواند جلوه زیبای چشمان شما را چند برابر کند.

چه موارد دیگری را باید برای انتخاب رنگ موی مناسب در نظر گرفت؟

برای انتخاب بهترین رنگ مو، علاوه بر در نظر گرفتن رنگ چشم، لازم است نکات زیر را نیز مورد بررسی قرار دهید:

  • ته رنگ چشم: تعیین اینکه آیا رنگ چشم شما کاملاً سبز است یا با رنگ های فندقی، آبی و خاکستری ترکیب شده است، انتخاب رنگ موی مناسب را بسیار آسان می کند.
  • رنگ پوست: رنگ پوست به معنای تیره یا روشن بودن آن نیست. بلکه به تناژ آن اشاره دارد که می تواند گرم، سرد یا خنثی باشد. می توانید با نگاه کردن به مچ دست خود در آفتاب این موضوع را بررسی کنید. اگر رگ‌های شما آبی یا بنفش به نظر می‌ رسند، تناژ پوستی شما سرد و اگر رگ هایتان سبز هستند، تناژ پوستی شما گرم است. اگر درست مشخص نیست که رگ ها سبز هستند یا آبی، احتمالاً رنگ پوست شما خنثی است.
  • رنگ موی فعلی: اگر موهای بسیار تیره ای دارید، استفاده از رنگ های روشن تر ممکن است نیازمند استفاده از مقدار زیادی دکلره باشد و به موهای شما آسیب برساند. در عوض، بهتر است به سراغ رنگ هایی بروید که به موهای طبیعی شما نزدیک هستند. رنگ هایی که سه درجه تیره تر یا روشن تر از موهای طبیعی‌تان هستند، بسیار مناسب اند.

با رعایت نکات بالا، می توانید بهترین رنگ مو را برای چشم های سبز خود انتخاب کنید و یک تغییر بی نظیر در چهره‌تان ایجاد کنید.

برگرفته از: lorealparisusa

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *