تفاوت دوره پاکسازی پوست با آموزش میکرونیدلینگ

دوره آموزش پاکسازی پوست از جمله دوره های پرطرفدار می باشد که افراد زیادی علاقه دارند که در آن شرکت کنند تا به یک فرد متخصص در حوزه ی پاکسازی پوست تبدیل شوند. علاوه بر این دوره های آموزش میکرونیدلینگ هم جزو دوره های پرطرفدار به شمار می آیند.

بسیاری از افراد تصور می‌ کنند که پاکسازی و میکرونیدلینگ یک ماهیت مشترک دارند اما واقعیت این است که این دو دوره کاملا متفاوت و مجزا هستند و اگر قصد دارید که در هر یک از آنها تخصص پیدا کنید، باید در کلاس های این دوره ها به صورت مجزا شرکت کنید و دو دوره ی را بگذرانید.

دوره پاکسازی پوست و سرفصل های آن

اگر دوست دارید که به یادگیری آموزش پاکسازی پوست بپردازید و در این دوره شرکت کنید، می توانید به آموزشگاه های اسکین کر مراجعه کنید و سعی کنید که در این زمینه یک آموزشگاه معتبر و شناخته شده را انتخاب کنید. آموزشگاه سودابه بیطرفان در این راستا فعالیت می‌ کند و آموزشگاهی فوق العاده معتبر و مناسب می باشد که می توانید به خوبی در این آموزشگاه به آموزش پاکسازی پوست بپردازید و تمام موارد مربوط به این حوزه را بیاموزید. به همین منظور قصد داریم که سرفصل های دوره پاکسازی پوست را به شما معرفی کنیم.

 • آشنایی با ساختمان پوست و آناتومی آن
 • آشنایی با بهترین ماسک ها و لایه بردارها برای پوست
 • آموزش تخصصی ماساژ صورت
 • آموزش انواع لایه بردار ها
 • آموزش تخلیه جوش
 • آموزش از بین بردن منافذ باز
 • آشنایی با انواع جوش ها و آکنه ها
 • آموزش رفع جوش و آکنه
 • آموزش آبرسانی
 • آموزش جوانسازی پوست
 • آموزش درمان لک
دوره پاکسازی پوست

دوره آموزش میکرونیدلینگ و سرفصل های آن

میکرونیدلینگ یکی از تخصص های بسیار خوب برای پوست می باشد که شرکت در دوره آموزش میکرونیدلینگ می‌تواند بسیار مناسب و تاثیرگذار باشد. به خصوص برای افرادی که در این حوزه فعال هستند و علاقه ی زیادی به انجام فعالیت هایی مانند میکرونیدلینگ دارند. اگر در آموزشگاه سودابه بیطرفان به شرکت در دوره آموزش میکرونیدلینگ بپردازید، فصل های زیر را خواهید آموخت؛

 • آنالیز ساختمان پوست
 • آماده سازی پوست بیمار قبل از شروع فرایند میکرونیدلینگ
 • نحوه ی کار با درماپن
 • سری نانو
 • کم پودر دائم یا مزو وایت
 • آموزش انجام میکرونیدلینگ به صورت مرحله به مرحله
 • آموزش مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

معرفی دوره های جوانسازی پوست

دوره جوانسازی پوست شامل آموزش های مختلف می باشد؛ که در این آموزش ها مواردی مانند: آموزش اسید تراپی، پاکسازی پوست، لایه برداری پوست، فیشیال و… وجود دارد.

با شرکت در دوره های جوانسازی می توانید به یک فرد کاملا متخصص در این زمینه تبدیل شوید و در حوزه ی پوست فعالیت گسترده ای داشته باشید. زیرا امروزه افراد زیادی برای مشکلات پوستی اعم از جوش، آکنه و چین و چروک ها و… به سالن های زیبایی مراجعه می‌ کنند و از خدمات پوستی بهره می‌ برند؛ تا بتوانند مشکلات مربوط به پوست خود را رفع کنند. در نتیجه شرکت در دوره های جوانسازی پوست به خصوص دوره آموزش اسید تراپی می تواند بازار کار خوبی را برای آینده ی شما رقم بزند.

 زیرا اسید تراپی اقدامی می باشد که باعث جوان شدن پوست و از بین رفتن انواع لک ها و چین و چروک‌ها می‌ شود و افراد زیادی وجود دارند که اقدام به اسید تراپی می‌ کنند و تا بدین ترتیب تواند مشکلات مربوط به پوست خود را حل کنند.

آموزشگاه اسکین کر سودی، انواع فنون و موارد مربوط به جوانسازی پوست و اسید تراپی را با جدیدترین متد های روز به شما می آموزد.

اسید تراپی چیست و شامل چه مواردی می باشد؟

اسید تراپی اقدامی می‌ باشد که می‌ تواند بسیاری از مشکلات رایج پوستی مانند آکنه، لک، چین و چروک و جوش را برطرف کند و همین مسئله باعث شده است که اکثر افرادی که در حوزه ی اسکین کر فعالیت می کنند به یادگیری آموزش اسید تراپی بپردازند. تا بتوانند در این زمینه هم خدمات با ارزشی ارائه دهند.

 به طور کلی اسیدها جزو لایه بردارهای شیمیایی به حساب می آیند، که به صورت کرم و درصد های مختلف برای لایه برداری سطحی و عمیق پوست تولید می شوند.

استفاده از روش اسید تراپی باعث می شود که پوست شما مواد مغذی و کرم های تقویتی را به خوبی به خود جذب کند و سطح پوست ترمیم و احیا خواهد شد.

اسیدها انواع مختلفی دارند که هر یک از این موارد برای مشکل خاصی روی پوست استفاده می شوند. اما به طور کلی اسید تراپی باعث از بین رفتن سلول های مرده ی روی سطح پوست می شود و هرگونه لک و تیرگی سطح پوست را نیز از بین می برد.

مهم ترین اسیدهایی که در اسید تراپی پوست استفاده می شوند؛ اسید لاکتیک، اسید سالیسیلیک، اسید فولیک، کوجیک اسید، اسید هیالورونیک و اسید سیتریک می باشند.

انجام اسید تراپی ممکن است که عوارض مختلفی به همراه داشته باشد در نتیجه باید در روند انجام آن دقت زیادی داشته باشید. عوارضی که ممکن است بعد از انجام اسید تراپی اتفاق بیفتد شامل مواردی مانند: اگزما، پسوریازیس، آکنه، نازک شدن پوست ،التهاب و قرمزی پوست باشد.

فواید انجام اسید تراپی هم شامل موارد زیر است:

 • لایه برداری و از بین رفتن سلول های مرده پوست
 • باز شدن منافذ بسته پوست
 • آبرسانی پوست
 • یکدست شدن رنگ پوست
 • روشن شدن و نرم شدن پوست
 • درخشانی پوست

معرفی دوره اسید تراپی

دوره آموزش اسید تراپی از جمله دوره هایی می باشد که در آموزشگاه معتبر اسکین کر سودی آموزش داده می شود و شخص سودابه بیطرفان با تخصص و مدارک با ارزشی که دارد این دوره را به هنرجویان علاقمند می آموزد.

در این دوره افراد یاد میگیرند که از چه اسید هایی برای چه مشکلاتی استفاده کنند. زیرا اسید هایی که در زمینه ی اسید تراپی مورد استفاده قرار می گیرند برای هر مشکل خاصی مجزا می باشند.

برای مثال اگر مشکل پوست یک فرد آکنه است باید از یک اسید مخصوص برای آکنه استفاده کند. اما اگر مشکل پوست یک فرد چین و چروک می باشد باید از یک اسید متناسب با این مشکل استفاده کند. در مرحله ی دوم فرد روش استفاده از اسید ها را خواهد آموخت و پس از آن مراقبت های لازم بعد از اسید تراپی را نیز می آموزد، تا بتواند مشاوره ای دقیق و کامل به مراجعه کننده ارائه دهد.

در دوره آموزش اسید تراپی در آموزشگاه سودابه بیطرفان هنرجویان می‌ آموزند که هرگز اسید ها را با یک دیگر مخلوط نکنند و اسید سالیسیلیک را همزمان با هیچ اسید دیگری استفاده نکنند و علاوه بر این از اسید گلیکولیک یا اسید لاکتیک در ترکیب با اسید اسکوربیک استفاده کنند.

این نکات جزو نکات کلیدی و بسیار حیاتی می باشند که هر هنرجویی باید در روند آموزش اسید تراپی به آن ها اشراف پیدا کند تا در هنگام کار دچار مشکل نشود.

آموزش میکرونیدلینگ

چگونه می توانیم بهترین آموزشگاه را انتخاب کنیم؟

ممکن است که آموزشگاه های بسیار زیادی در تهران و در سطح کشور باشند که به آموزش پاکسازی پوست، آموزش اسید تراپی و آموزش میکرونیدلینگ بپردازند. اما بهترین آموزشگاه برای یادگیری این دوره ها آموزشگاه است؟ باید دقت داشته باشید که مدرس و مدیر آموزشگاه فردی متخصص در حوزه ی پوست و زیبایی باشد. برای مثال آموزشگاه اسکین کر سودی در این زمینه یک آموزشگاه بسیار خوب و مناسب می باشد که می توانید با شرکت در دوره های این آموزشگاه در زمینه آموزش میکرونیدلینگ و سایر موارد، به یک فرد متخصص تبدیل شوید.

سودابه بیطرفان با ارائه ی جزوات عالی و کتاب های برتر در این زمینه ها بهترین آموزش ها را برای شما ارائه می‌ دهد و در نهایت یک مدرک با ارزش نیز به شما تعلق خواهد گرفت.

هزینه های دوره های پاکسازی و جوانسازی پوست:

شاید دغدغه ی بسیاری از افرادی که قصد شرکت در دوره‌ های پاکسازی و جوانسازی پوست را دارند، هزینه ی این دوره ها باشد. بهتر است قبل از شرکت در این دوره ها یک برآورد هزینه داشته باشید و هزینه‌ های آموزشگاه های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید؛ تا در نهایت آموزشگاهی را انتخاب کنید که با ارائه ی کار بهتر، هزینه ی مناسبی دریافت کند.

آموزشگاه سودابه بیطرفان با وجود تمام مزایایی که برخوردار است و آموزش های با ارزشی که ارائه می دهد، جزو آموزشگاه های منصف حساب می‌ آید، که هزینه‌ های مناسبی در قبال دوره های پاکسازی و جوانسازی پوست دریافت می کند. برای آگاهی از این هزینه ها می توانید با شماره تماس این آموزشگاه ارتباط برقرار کنید و از جزئیات آگاه شوید.

آموزش میکرونیدلینگ

بازار کار دوره های میکرونیدلینگ و پاکسازی پوست

شرکت در دوره های میکرونیدلینگ و پاکسازی پوست بازار کار بسیار مناسبی برای شما خواهد داشت. زیرا این دست از خدمات جزو خدماتی به حساب می‌ آیند که طرفدار زیادی دارند و اکثر افراد برای مشکلات پوستی و برطرف کردن لکه های پوستی به سالن های زیبایی و آرایشگاه ها مراجعه می کنند و از خدمات مورد میکرونیدلینگ و پاکسازی بهره می‌ برند.

در نتیجه اگر شما در یک آموزشگاه معتبر در دوره های آموزشی میکرونیدلینگ و پاکسازی پوست شرکت کنید و یک مدرک معتبر دریافت کنید، می توانید به صورت کاملاً موفقیت‌ آمیز وارد بازار کار شوید.

همه چیز بستگی به آموزشگاهی دارد که شما در آن آموزش می‌ بینید. اگر آموزشگاه مورد نظر شما یک آموزشگاه معتبر مانند آموزشگاه اسکین کر سودی باشد، بدون شک وارد بازار کار می‌ شوید.

یا به‌ صورت اختصاصی یا در زیر مجموعه ی یک سالن زیبایی مشغول می شوید و درآمد بالایی خواهید داشت. زیرا همه ی افراد به مدرک و آموزشگاهی که در آن آموزش دیده اید دقت می‌ کنند. در نتیجه اگر بدانند که زیر دست فرد با دانشی مانند سودابه بیطرفان آموزش میکرونیدلینگ و پاکسازی پوست را فرا گرفته اید بدون شک از شما به عنوان یک نیروی متخصص استفاده خواهند کرد.

Stethoscope

معرفی پزشکان و کلینیک ها

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *